۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۲۱:۴۴
کد خبر: 85507532
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

وقفه‌ای در ایجاد نهضت ملی مسکن قم ایجاد نشده است

۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۲۱:۴۴
کد خبر: 85507532
وقفه‌ای در ایجاد نهضت ملی مسکن قم ایجاد نشده است

قم - ایرنا - استاندار قم با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن در استان با دقت و سرعت بیشتری نسبت به گذشته درحال اجراست، گفت: هیچ وقفه‌ای در اجرای این طرح ایجاد نشده و پروژه‌ها در سایت‌های مختلف درحال ساخت هستند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری قم ، سید محمد آقامیری عصر چهارشنبه در جلسه شورای تامین مسکن استان قم افزود:طرح نهضت ملی مسکن که از دستاوردهای دولت شهید رییسی بوده و از همان ابتدا مقرر شد برای رفع نیازمندان واقعی ساخته شود و لذا اجازه نخواهیم داد سودجویان باعث برهم زدن نظم آن شوند.

وی گفت: برخی سودجویان و اخلال‌گران با راه‌اندازی شایعه و فرافکنی به دنبال ایجاد نگرانی برای مردم هستند اما همه مسئولان استان شبانه روز در تلاشند تا سرپناه مردم مطابق زمانبندی به آن‌ها تحویل داده شود.

وی ادامه داد: جهاد مسکن سازی از برنامه‌های اولویت دار مدیریت استان بوده و تلاش می شود با افزایش ساخت و ساز و تحویل سریع آن‌ها به مردم؛ وضعیت نرخ مسکن در استان را کنترل کنیم.

آقامیری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل‌ تعاون نسبت به انتخاب تعاونی و پیمانکارها در پروژه های طرح نهضت ملی مسکن با دقت بیشتری پرونده‌های آنان را مورد بررسی قرار داده تا مجموعه‌هایی که قدرت مالی بالایی دارند وارد طرح شوند.

وی با بیان اینکه شهادت رییس جمهور اخلالی در نظم کاری دولت ایجاد نکرده، تاکید کرد: لازم است مردم بدانند که بعد از شهادت آیت الله رئیسی، مدیریت استان نسبت به گذشته تلاش خود را مضاعف کرده تا جهاد خدمت متوقف نشود.

آقامیری خاطرنشان کرد: مدیران برابر تک تک مشکلات این مردم مسئول هستند و مسکن امروز نیاز اساسی مردم قم محسوب می‌شود و در این راستا تا ثبات قیمت مسکن از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

بر اساس گزارش سامانه نهضت ملی مسکن در استان قم بیش از ۱۴۷ هزار نفر در سامانه مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود ۷۳ هزار نفر حائز شرایط شناخته شدند.

هم اکنون بخش مهمی از طرح نهضت ملی مسکن در قالب احداث خانه در اراضی ۵۶۰، ۲۲، ۲۷ و ۱۷ هکتاری شهرک پردیسان درحال اجراست.

شهرک پردیسان در منطقه هشتم شهرداری قم و در جنوب غربی این شهر قم واقع‌ شده است، این منطقه در سال ۱۳۷۷ توسط وزارت مسکن و شهرسازی وقت تاسیس و در سال ۱۳۹۰ به یکی از مناطق شهرداری قم تبدیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha