آیت‌الله علم‌الهدی: دولت سیزدهم زیرساخت‌های درمانی را گسترش داد

مشهد-ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با تشریح ابعاد مختلف خدمات دولت سیزدهم به ویژه در عرصه بهداشت و درمان کشور و این استان گفت: در این دولت زیرساخت های درمانی با رویکرد رفع دغدغه های بیماران گسترش یافت.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی، وی عصر چهارشنبه در حاشیه دیدار با رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و وزیر بهداشت در مشهد با اشاره به خدمات ارزشمند و مؤثر دولت سیزدهم در گسترش زیرساخت های درمانی اظهار کرد: تنها ۲۳ طرح و مصوبه مرتبط با حوزه سلامت، بهداشت و درمان، دستاوردهای شاخص سفر استانی رئیس جمهور شهید به خراسان رضوی بود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب پیشتر تأکید کرده بودند که تنها گرفتاری بیماران و همراهان آنها باید رنج ناشی از بیماری باشد زیرا گاهی اوقات وقتی فرد بیمار می شود اما امکانات مالی لازم برای درمان نداشته باشد، این رنج حتی از خود بیماری برای فرد سخت تر است.

علم الهدی ادامه داد: اگر ما بخواهیم خدمات دولت سیزدهم را در دوره سه سال مدیریت شهید آیت الله رئیسی بررسی کنیم، به واقع می بینیم که در سیره و عمل خود این فرمایش رهبر معظم انقلاب را نصب العین قرار داده بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: بیمارستان های وسیع و مجهز در نقاط مختلف استان از جمله حاشیه شهر مشهد و نقاط محروم ثابت کرد که در این دولت وزارت بهداشت از شخص وزیر تا مدیران میانی توجه ویژه به حل چالش های موجود در حوزه بهداشت و سلامت مردم دارند.

وی همچنین با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره واکنش پرعاطفه و تاریخی مردم به حادثه ای که برای بالگرد حامل رئیس جمهور و هیات همراه او پیش آمد اظهارداشت: این صحنه ها نشان داد سرمایه اجتماعی این انقلاب تا چه حد وسیع و گسترده است.

آیت الله علم الهدی اظهار کرد: امروز از وزیر بهداشت و درمان به عنوان یک عنصر فعال و مجاهد تشکر می کنیم زیرا مجاهدات وی در طول این سه سال واقعاً‌ ارزشمند بود و این تلاش ها را می‌توان انعکاس دغدغه مستمر آیت الله رئیسی در حوزه درمان اقشار مختلف مردم به خصوص فقرا، محرومان و نیازمندان دانست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha