ذوالفقارنسب: ازبکستان ضعیف نبود؛ تیم ملی محتاط بازی کرد

تهران- ایرنا- کارشناس فوتبال ایران گفت: ازبکستان تیم ضعیفی در قاره آسیا نیست و آنها از تیم‌های مطرح محسوب می‌شوند. این تیم همواره مقابل ایران با انگیزه و توان زیادی به میدان می‌رود اما تیم ملی در این بازی جانب احتیاط را رعایت کرد.

بیژن ذوالفقارنسب، کارشناس فوتبال کشورمان در گفت‌گو با ایرنا درباره تساوی تیم ملی ایران مقابل ازبکستان در آخرین دیدار گروه E انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۶ در قاره آسیا، اظهار داشت: با توجه به اینکه صعود ایران و ازبکستان پیش از این مسابقه قطعی شده بود، تیم‌ها با احتیاط پا به مسابقه گذاشته بودند و به عبارت ساده‌تر خود را به آب و آتش نزدند.

وی افزود: در نیمه دوم تیم ملی نمایش خوبی مقابل حریف داشت. بازیکنان ایران از نظر سطح فنی کیفیت بالایی دارند و در قاره آسیا جزو بهترین‌ها محسوب می‌شوند. ما استعدادهایی داریم که در فوتبال آسیا فوق‌العاده هستند.

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: باید قبول کنیم ازبکستان تیم ضعیفی در قاره آسیا نیست و آنها از تیم‌های مطرح محسوب می‌شوند. این تیم همواره مقابل ایران با انگیزه و توان زیادی به میدان رفته است و روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی خوب بازی کرد.

ذوالفقارنسب: ازبکستان ضعیف نبود؛ تیم ملی محتاط بازی کرد

ذوالفقارنسب با اشاره به تغییرات تیم ملی ادامه داد: تیم ملی نسبت به گذشته با تغییراتی روبرو شده است. امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی بازیکنانی به اردو دعوت کرده است که جوان هستند و در گذشته سابقه ملی نداشتند. تغییر نسل در تیم ملی در حال انجام است و باید به این نفرات که جوان و مستعد هستند زمان داد تا بتوانند خود را برای مسابقات و تورنمنت‌های آینده آماده کنند.

کارشناس فوتبال ایران گفت: مرحله بعدی مسابقات مقدماتی جام جهانی از اهمیت زیادی برخوردار است اما تیم ملی به طور حتم راهی بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تورنمنت ورزشی جهان خواهد شد. باید بستر خوبی برای این تیم فراهم شود تا بتواند به بهترین شرایط رسیده و با آمادگی کامل در این رویداد شرکت کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha