عامل شرارت و نزاع دسته جمعی در اتوبان آوینی ری بازداشت شد

شهر ری - ایرنا - دادستان شهرستان ری گفت: عامل شرارت و متهم ردیف اول نزاع دسته جمعی با سلاح سرد در اتوبان شهید آوینی شهر ری با صدور قرار بازداشت موقت بازداشت و روانه زندان شد.

به گزارش ایرنا، محمد مهدی رحیمی عصر چهارشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا در تشریح این خبر اظهار داشت: هشتم خرداد جاری گزارشی از مرجع انتظامی مبنی بر درگیری و نزاع دسته جمعی با سلاح سرد منتهی به جراحات شدید جسمانی یکی از شهروندان در منطقه بزرگراه شهید آوینی اعلام گردید.

وی افزود: با توجه به اینکه در فضای مجازی نیز فیلم نزاع دسته جمعی انتشار پیدا کرده بود، موضوع با دستور ویژه از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری به شعبه پنجم بازپرسی این دادسرا ارجاع و با توجه به ادله موجود از سوی بازپرس دستور دستگیری متهمان صادر شد.

دادستان شهرستان ری در ادامه گفت: متهم ردیف اول در ۲۲ خرداد پس از دستگیری با صدور قرار بازداشت موقت به زندان اعزام شد و دستگیری سایر متهمان نیز در دستور کار ضابطان دادگستری قرار گرفته است.

رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری در برخورد قاطع و قانونی با اشخاصی که امنیت جامعه را بر هم می‌زنند، هیچگونه اغماضی قائل نمی‌شود و دستورات ویژه‌ای را در این خصوص به ضابطان دادگستری صادر کرده است.

شهرستان ری با بیش از یک میلیون نفر جمعیت در جنوب پایتخت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha