رکوردی که مسی در «سولجر فیلد» شکست/ رونالدو خوابش را هم نخواهد دید!

تهران- ایرنا- فوق ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین با حضور در دیدار دوستانه برابر اکوادور به رکوردی جدیدی دست یافت؛ رکوردی که بی‌شک رقیب سنتی او هرگز قادر به شکستن یا حتی رسیدن به آن نخواهد بود!

به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا، لیونل مسی علاوه بر تمام دستاورهایی که از زمان نخستین بازی‌ رسمی‌اش برای آرژانتین در ۱۷ آگوست ۲۰۰۵ برابر مجارستان کسب کرده، همچنان از ثبت رکوردهای عجیب دست برنداشته است.

تازه‌ترین رکورد فوق ستاره آرژانتینی تیم اینترمیامی آمریکا در دیدار دوستانه آلبی‌سلسته برابر اکوادور ثبت شد. دیداری که با پیروزی یک بر صفر آرژانتین مقابل ۸۵ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه «سولجر فیلد» شیکاگو به پایان رسید و لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین در دقیقه ۵۶ کاپیتان تیمش را به جای آنخل دی‌ماریا به زمین فرستاد.

مسی با این بازی که نخستین بازی او برای آلبی‌سلسته در سال ۲۰۲۴ محسوب می‌شود، به رکورد ۱۸۱ بازی با پیراهن یکی از تیم‌هایی که قهرمان جام جهانی شده است، دست پیدا کرد. این رکورد پیش‌تر در اختیار سرخیو راموس بود که ۱۸۰ بار برای اسپانیا به میدان رفته بود.

جالب اینجاست که با توجه به حضور مسی در کوپاآمریکا، این رکورد همچنان افزایش پیدا خواهد کرد و کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی النصر عربستان، هرگز به آن دست نخواهد یافت و دلیل آن هم روشن است؛ مرد پرتغالی تاکنون با این تیم قهرمان جام جهانی نشده و بعید است که بتواند در این دوره از رقابت‌ها که سال ۲۰۲۶ برگزار می‌شود، حتی به نزدیکی آن برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha