حمایت ۱۳۰۰ استاد دانشگاه از جلیلی/ بارقه امید برای استمرار خدمت در دل مردم زنده شد

تهران- ایرنا- ۱۳۰۰ تن از اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور با انتشار بیانیه‌ای از سعید جلیلی نامزد انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ۱۳۰۰ تن از اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور، با اعلام حمایت از «سعید جلیلی» ضمن حمایت از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کردند: با حضور ارزشمند سعید جلیلی، بارقه‌های امید برای استمرار مسیر خدمتگزاری صادقانه در دل‌ آحاد مردم ایران زنده شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“ملت ایران به رئیس‌جمهور فعال، پرکار، آگاه و معتقد به مبانی انقلاب احتیاج دارد.”
مقام معظم رهبری، ۱۴ خرداد ۱۴۰۳

خبر شهادت رئیس‌جمهور انقلابی، خدوم، پرتلاش، باصفا و صمیمی ملت، رئیسی عزیز که خستگی نمی‌شناخت و تراز نوینی در خدمتگزاری به نظام جمهوری اسلامی به‌جای گذاشت، موجب تأسف و تأثر عمیق علاقه‌مندان به پیشرفت و تعالی کشور و نظام اسلامی گردید. اما با حضور ارزشمند جناب آقای دکتر سعید جلیلی، بارقه‌های امید برای استمرار مسیر خدمتگزاری صادقانه در دل‌ آحاد مردم ایران زنده شد.

در این مقطع از تاریخ که جهان و منطقه در حال گذر از یک پیچ تاریخی و رسیدن به دوران جدیدی می‌باشد، آحاد ملت ایران انتظار استقرار تراز جدیدی از حکمرانی در کشور را دارند. در این راستا، سکان‌داری دولت توسط فردی که در عین وفاداری و اعتقاد عمیق به گفتمان حمایت از مستضعفین و محرومان، تعهد و آمادگی استفاده از ظرفیت بدنه نخبگانی کشور را دارد، ضروری و حائز اهمیت راهبردی است‌. ما به‌عنوان جمع کثیری از اساتید و نخبگان کشور، جناب آقای دکتر سعید جلیلی به‌عنوان شخصیتی مردمی و پاک‌دست را حائز نگاه برگرفته از آموزه‌های امام و رهبری در شکل‌دهی مناسبات جهانی و منطقه‌ای نوین، دارای برنامه روشن و شفاف جهت تحول نهادی کشور حاصل از سال‌ها کار عمیق و جمعی نخبگانی، معتقد به شفافیت و پاسخگویی به عموم مردم دانسته و ایشان را با رأی و حمایت مردم ایران، شایسته تصدی جایگاه ریاست‌جمهوری می‌دانیم.

براین‌اساس، ضمن اعلام آمادگی برای کمک و مشارکت در همه مراحل پیش‌رو برای تشکیل دولتی فعال و کارآمد، آگاه به شرایط و اقتضائات حاکم و معتقد به مبانی انقلاب اسلامی، بر تعهد و تمرکز دولت آتی بر رفع مشکلات معیشتی مردم، توسعه تعاملات سیاسی و اقتصادی با کشورهای جهان و به‌ویژه همسایگان و اهتمام ویژه به آرمان‌های جبهه مقاومت و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ نخبگانی کشور تأکید نموده و از آحاد ملت سلحشور و نجیب ایران دعوت می‌کنیم با حضور پرشور خود در چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، به نامزد اصلح، جناب آقای دکتر سعید جلیلی رأی دهند.

والعاقبه للمتقین
اساتید دانشگاه‌های سراسر کشور

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha