معاون استاندار: افزایش مشارکت مردم فارس در انتخابات مجلس اثرگذاری جهاد تبیین را اثبات کرد

شیراز - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: افزایش مشارکت انتخاباتی مردم این استان در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی نشان دهنده اثرگذاری جهاد تبیین بود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسماعیل قزل سفلی بعد از ظهر چهارشنبه در نشست شورای اداری فارس

با بیان اینکه مشارکت انتخاباتی مردم فارس در انتخابات مجلس شورای اسلامی اخیر بیش از ۴۳ در صد بود، افزود: افزایش مشارکت نسبت به برآوردها نشان داد که اگر صادقانه با مردم گفت‌وگو و مشکلات بیان شود، مردم نیز به میدان خواهند آمد.

معاون استاندار فارس یادآور شد: قرارگاه جهاد تبیین بیش از یکسال است که در فارس راه‌اندازی شده و متناسب با شرایط، کار ویژه خود را پیدا می‌کند.

قزل سفلی ادامه داد: اکنون نیز این قرارگاه، فعالیت خود را از چند هفته قبل آغاز کرده و برای مشارکت پرشور انتخاباتی مردم در انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه تلاش می‌کند.

معاون استاندار: افزایش مشارکت مردم فارس در انتخابات مجلس اثرگذاری جهاد تبیین را اثبات کرد

همه امکانات برای افزایش مشارکت انتخاباتی به کار گرفته شود

فرمانده سپاه فجر استان فارس در ادامه این جلسه، گفت: با توجه به تجربه مشارکت خوب مردم فارس در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اقدامات موثر جهاد تبیین برای و بالا بردن این مشارکت انجام شد.

سردار یدالله بوعلی افزود: افزایش مشارکت نسبت به برآورد انجام شده، نتیجه اقدامات تبیینی در سراسر استان فارس بود.

وی ادامه داد: این بار نیز باید از همه امکانات دولتی و مردمی برای افزایش نشاط و امید و مشارکت مردم استفاده شود.

بوعلی تاکید کرد: در اقدامات تبیینی مهم این است که قدرت تشخیص و انتخاب درست مردم افزایش یابد نه اینکه به جای آنها تصمیم‌گیری شود.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه باید همه امکانات استان برای برپایی یک انتخابات خوب پای کار بیایند، گفت: در جهاد تبیین از بیان دستاوردها نیز غفلت نشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha