۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۳۱
کد خبر: 85506794
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خلیلی رییس ورزش همگانی سازمان بسیج کشور شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۳۱
کد خبر: 85506794
خلیلی رییس ورزش همگانی سازمان بسیج کشور شد

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی طی حکمی به عنوان رییس هیات همگانی سازمان ورزش بسیج کشور منصوب شد.    

به گزارش ایرنا، صبح امروز (چهارشنبه) نشست مشترکی بین سردار محرم نشاطی رییس سازمان ورزش بسیج کشور و علی خلیلی، رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در سازمان ورزش بسیج کشور برگزار شد.

در این نشست طی حکمی از سوی سردار غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج کشور، علی خلیلی رئیس هیات ورزش همگانی سازمان ورزش بسیج کشور شد.

سردار محرم نشاطی، رییس سازمان ورزش بسیج کشور ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه خبر از اعطای حکم هیات همگانی سازمان بسیج ورزش کشور داد و یادآور شد: ورزش همگانی جایگاه ویژه ای در نیروهای مسلح دارد به همین منظور جهت ایجاد هم افزایی بین فدراسیون ورزشهای همگانی و سازمان ورزش بسیج کشور، تفاهم نامه همکاری مشترک امضا می شود.

او ادامه داد: تمام تلاش‌مان برآنست تا با ایجاد چنین تفاهماتی، میزان‌ هم افزایی برای افزایش علاقمندی و راحتی دسترسی آنان به ورزش را فراهم کنیم و در این راه گاهم برداریم. باتوجه به محله‌محور بودن بسیج در سراسر کشور می‌توانیم در کنار فدراسیون به توسعه ورزش همگانی در میان آحاد مردم بپردازیم.

خلیلی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به ضرورت مقابله فعال با فقر حرکتی اظهار داشت: قطعا با همفکری و همکاری بهتر می‌توانیم گام‌های موثری در توسعه سلامت عمومی و مبارزه با فقر حرکتی برداریم. فدراسیون ورزشهای همگانی از این آمادگی برخوردار است که دوره های آموزشی برای بسیجیان و خانواده های ایشان برگزار نماید.

وی ادامه داد: توسعه ورزش همگانی در مناطق محروم جز با همکاری سازمان ورزش بسیج کشور میسر نیست، از این نظر می توان با خرید و اعطای ابزارها، تجهیزات و اقلام ورزشی در سطح پارک‌ها و ... زمینه توسعه ورزش همگانی و شهروندی در مناطق محروم فراهم نمود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha