استاندار لرستان: استفاده از ظرفیت های مردمی سرعت توسعه کشور را افزایش می‌دهد

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی و حلقه های میانی سرعت ارائه خدمات و توسعه را در کشور افزایش می دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ابوطالب شفقت روز چهارشنبه در دیدار با اعضای جبهه فرهنگی استان، اظهار کرد: شهید رییسی مسیر حکمرانی با استفاده از ظرفیت های مردمی را آغاز کرد که امیدواریم در دولت آینده نیز این روند تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به خدمات گسترده نظام جمهوری اسلامی ایران پس از گذشت ۴۵ سال از عمر انقلاب ادامه داد: مواجهه امروز نظام سلطه با ملت ایران جنگ نرم است و حلقه های میانی مسوولان و مردم بهترین سربازان جنگ نرم محسوب می شوند.

وی با تاکید بر لزوم استفاده دستگاه های اجرایی از برنامه های جبهه فرهنگی افزود: جبهه فرهنگی یک ظرفیت بسیار گسترده است بنابراین باید فاصله بین دستگاه های اجرایی و این مجموعه کم شود.

استاندار لرستان با اشاره به ارزیابی دیدگاه مقام معظم رهبری مبنی بر حکمرانی مردم پایه از طریق حلقه های میانی، تصریح کرد: گروه های مختلف جبهه فرهنگی همان حلقه های میانی بین مسوولان و مردم هستند که باید از آنها بهره مند شد و درک مسوولان از جبهه فرهنگی و حلقه های میانی باید بیش تر شود تا این موضوع به سود مردم و جوانان باشد.

شفقت همچنین به انتخابات ریاست جمهوری اشاره و عنوان کرد: باید همه به گونه ای عمل کنیم تا مشارکت در انتخابات حداکثری باشد چراکه فهم مشارکت به معنای اقتدار جمهوری اسلامی ایران است که در این برهه حساس ماموریت اساسی ما در صحنه نگه داشتن ملت برای اقتدار نظام می باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha