فعال سیاسی: کار جهادی در برنامه‌ نامزدهای ریاست‌جمهوری قرار داشته باشد

کرمان - ایرنا - سیاستمدار اصولگرا و دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کرمان گفت: نامزدهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه های خود صداقت، اخلاص و کار جهادی را در نظر داشته باشند تا مسیر پیشرفت کشور ادامه پیدا کند.

سید حسین صابری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شرکت در انتخابات حق و از طرف دیگر تکلیف مردم است اظهار داشت: فرهیختگان جامعه وظیفه دارند مردم را با این حق آشنا و برای انجام این تکلیف راهنمایی کنند.

وی تاکید کرد: حضور هر ایرانی در انتخابات ریاست جمهوری به منزله مشارکت در تعیین سرنوشت و تعالی کشور است، پس باید همه مردم را به شرکت هوشمندانه و انتخاب اصلح دعوت کنیم.

این فعال سیاسی و استاندار اسبق لرستان افزود: در شرایط فعلی، کشور نیاز به فردی به عنوان رییس جمهور دارد که عزت و کرامت مردم ایران را در داخل و خارج از کشور حفظ کند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در میان کاندیداهای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان، از جناح ها و سلایق سیاسی مختلف وجود دارد به طور حتم شاهد مشارکت خوبی از طرف مردم خواهیم بود.

صابری خاطرنشان کرد: مردم در انتخاب نامزد اصلح برای تصدی ریاست جمهوری ضمن توجه به کارایی و سوابق نامزدها، به برنامه های نامزدها هم کاملا توجه داشته باشند تا بهترین انتخاب را در روز رای گیری انجام دهند.

وی با اشاره به خدمات شهید جمهور آیت الله رییسی بیان کرد: انتخاب اصلح و هنرمندانه در شرایط فعلی ادامه راه خدمت رسانی رییس جمهور شهید آیت الله رییسی است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان افزود: ستادها و طرفداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایام تبلیغات فقط کاندیدا و برنامه های وی را تبلیغ کنند و تخریب و تهمت به سایر نامزدها و طرفدارانشان صحیح نیست.

به گزارش ایرنا، شورای نگهبان اسامی ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که براساس حروف الفبا مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف با یکدیگر رقابت می‌کنند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha