۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۰۶
کد خبر: 85506481
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۱۰:۰۶
کد خبر: 85506481
محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

تهران- ایرنا- پلیس راهور محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد که بر اساس آن آزادراه تهران شمال از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۵ خرداد به سمت جنوب یک طرفه خواهد بود.

به گزارش ایرنا از پلیس راهور، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۳ خرداد تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۶ خرداد از محورهای کرج - چالوس ، هراز ، فیروزکوه ، محور تهران - سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است؛ تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه با محدودیت های ترافیکی روبروست که بر اساس آن از ساعت ۱۵ آزادراه تهران - شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرورهای به مقصد چالوس انجام می شود.

همچنین از ساعت ۱۶ از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد بصورت کامل انجام می شود و از ساعت ۱۸ از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه اجرا می‌شود.(شمال به جنوب)

بر اساس اعلام پلیس از ساعت ۲۴ روز جمعه، محدودیت ترافیکی در این محور طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌شود؛ ضمن اینکه در صورت کم حجم بودن ترافیک محور، اتمام طرح یکطرفه زودتر از زمان اعلامی اجرا می‌شود.

تردد از مسیر جاده قدیم کرج - چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت ۱۲ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد


در محور هراز در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روز جمعه ۲۵ خرداد به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام خواهد شد.

محدودیت‌های تردد وسایل نقلیه سنگین

تردد نقلیه سنگین (به استثناء حاملین موادسوختی ویافاسدشدنی) در تعطیلات پایان هفته در محور کندوان و هراز با محدویت روبروست؛ در محور کندوان تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد انواع تریلرها ممنوع بوده و تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه (۲۳ خرداد ) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ خرداد از محور هراز ممنوع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha