۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۴۰
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 85506461
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

رسانه‌های متقاضی عضویت در شورای راهبری مجمع «رصتا» ثبت‌نام کنند

تهران- ایرنا-  انتخابات دومین دوره شورای راهبری مجمع «رصتا» با مشارکت و نظارت سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی برگزار می‌شود؛ ثبت‌نام مالکین رسانه های متقاضی عضویت در شورای راهبری مجمع «رصتا» از بیست و هفتم خرداد ماه آغاز و تا سی و یکم خردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، انتخابات شورای راهبری مجمع «رصتا» در روزهای دوم تا چهارم تیرماه به‌صورت الکترونیک از طریق نشانی www.rastaunion.ir برگزار خواهد شد و نتایج انتخابات طی مراسمی با حضور اعضای مجمع عمومی رصتا در روز دوشنبه چهارم تیرماه ساعت ۱۶ در محل دانشکده الهیات دانشگاه تهران واقع در خیابان مطهری نبش خیابان مفتح اعلام خواهد شد.

در این مراسم گزارشی از فعالیت‌های ساترا، مجمع رصتا و رسانه های صوت و تصویر فراگیر ایران برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ارایه خواهد شد و در خصوص اقدامات لازم برای روزهای باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری تصمیم‌گیری خواهد شد.

ثبت‌نام مالکین رسانه های متقاضی عضویت در شورای راهبری مجمع «رصتا» از بیست و هفتم خرداد ماه آغاز و تا سی و یکم خردادماه ادامه خواهد داشت.

لازم بذکر است مجمع «رصتا» به‌عنوان نهادی مشورتی با رویکرد خودتنظیم‌گری مشارکتی در حوزه صوت و تصویر فراگیر از سال گذشته با هدف مشارکت مؤثر فعالان صنعت در فرآیندهای تنظیم‌گری و ساماندهی امور مربوط به خدمات رسانه‌ای صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی تشکیل شده است و تمام رسانه‌های دارای مجوز از ساترا به‌صورت پیش‌فرض عضو این مجمع هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha