۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۰۳
کد خبر: 85506390
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

توهم جان زن ۵۶ ساله اراکی را گرفت

۲۳ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۰۳
کد خبر: 85506390
توهم جان زن ۵۶ ساله اراکی را گرفت

اراک - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از دستگیری قاتل معتادی که به خاطر توهم زن ۵۶ ساله اراکی را در یکی از روستاهای اطراف شازند به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری پلیس استان مرکزی، سرهنگ کامیار چهری افزود: در اولین روزهای اسفندماه سال گذشته، به دنبال اعلام مفقود شدن زن ۵۶ ساله اراکی به پلیس آگاهی استان مرکزی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی این پلیس قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از بررسی‌های مقدماتی از سوی ماموران، مشخص شد که فرد مورد نظر در بهمن ماه همان سال به یکی از روستاهای شهرستان شازند مراجعه و پس از آن به منزل خود بازنگشته است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران پلیس آگاهی استان به مردی ۶۷ ساله که ارتباط نزدیکی با مقتول داشت مشکوک و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ چهری اظهار کرد: در بازرسی از خانه باغ محل زندگی فرد مظنون جسد مقتول که دفن شده بود کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی ادامه داد: متهم در تحقیقات به عمل آمده از سوی ماموران در ابتدا منکر قتل مرحومه شد و فوت وی را ناشی از بیماری اعلام کرد اما در مواجهه با ادله و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و بیان کرد که در روز حادثه بر اثر مصرف مواد مخدر و توهمات ناشی از سو مصرف آن با آجر چندین ضربه به سر مقتول وارد کرده که باعث فوت این زن شده و جسد وی را در خانه باغ خود دفن کرده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: متهم دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات به مقام قضایی معرفی و با صدور قرار بازداشت موقت، روانه زندان شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha