استاندار: شاخص کاهش تورم در قم مطلوب‌تر از متوسط کشور است

قم‌- ایرنا- استاندار قم گفت: با تلاش شبانه‌روزی و حضور میدانی مدیران هم‌اکنون وضعیت و شاخص تورم در این استان وضعیت مطلوب‌تری نسبت به متوسط کشوری دارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری قم، سید محمد آقامیری در جلسه تنظیم بازار، بیان کرد: تلاش‌ همه مدیران استان که در جلسات چند ساعته شبانه حضور پیدا کرده و در ساعات اداری بین مردم و در جامعه هستند باعث شده امروز تورم استان قم نسبت به کل کشور میزان کمتری داشته باشد.

وی در ادامه ظهار کرد: شهید آیت‌الله رئیسی تا آخرین روز خدمت کوشید تا به معیشت مردم رسیدگی کرده و بازار را کنترل کند.

استاندار قم ‌افزود: اکنون ما موظف هستیم تا پایان دولت سیزدهم مطابق سیاست‌های ایشان حرکت کرده و اجازه ندهیم مشکلی بر بازار و معیشت مردم تاثیر بگذارد.

وی با اشاره به عملکرد مدیریت استان در کنترل قیمت مسکن گفت: حضور سودجویان و منفعت طلبان در بازار مسکن باعث ایجاد مشکلات فراوانی شده‌است؛ مدیریت قم در طول‌ ماه‌های اخیر تلاش کرد با ورود جدی به این موضوع اقدامات اثربخشی انجام دهد.

آقامیری مطرح کرد: بخش عمده تورم ما در حوزه مسکن بوده و اگر بتوانیم این فضا را به طور کامل کنترل کنیم؛ تورم ما بیش از گذشته کاهش پیدا خواهد کرد.

وی در ادامه خطاب به مسئولین استان خاطرنشان کرد: در خریدهای انبوه دقت کنید کشاورز ضررر نبیند؛ محصولی که از آن‌ها می‌خرید ثمره و دسترنج یک سال آنان است و اگر به این موضوع توجه نکنید آن‌ها دلسرد خواهند شد.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: مدیران استان توجه داشته باشند که این پست‌ها و میزها برای هیچ مدیری ماندگار نبوده و تنها خدمت به مردم است که برکت آن در زندگی‌هایمان موثر خواهد بود.

وی ادامه داد: توفیق خدمت به مردم کوتاه مدت خواهد بود و باید به آن توجه داشته باشیم که در این مدتی که مسئولیتی به عهده گرفتیم با اخلاص خدمت کنیم. این همان چیزی بود که شهید رییسی در دستور کار خود قرار داده بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha