آیت‌الله رییسی پای کانون خانواده ایستاد

کرمان - ایرنا - رییس ستاد ملی روایت پیشرفت ضمن تشریح برخی اقدامات شهید آیت الله سیدابراهیم رییسی در بخش های مختلف، توجه وی به کانون خانواده در سیاستگذاری ها و اجرا را مورد اشاره قرار داد و گفت: شهید رییسی پای خانواده ایستاد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام حامد تقدیری روز سه شنبه در همایش «روایت خدمت، روایت هزار روز جهاد خستگی ناپذیر شهید جمهور» در کرمان افزود: آیت الله رییسی بسیار دغدغه خانواده داشت و این دغدغه در میدان عمل نیز به تصمیم سازی و اجرای طرح های مختلف در حمایت از خانواده انجامید.

وی بیان کرد: در برهه های مختلف در تصمیم گیری ها و اجرا، آیت الله رییسی به نفع و حمایت از خانواده اقدامات زیادی را شکل داد تا بنیان خانواده تحکیم بیشتری یابد.

تقدیری اولویت قراردادن خانواده ها برای استفاده از انرژی با قیمت مناسب به ویژه در بحران ها را از جمله این رویکردها برشمرد و گفت: روایت خانواده به همت رییس جمهور خادم ملت که گفتمان انقلاب اسلامی بود و می گفت خودم را در مسیر گفتمان انقلاب تعریف کردم، شاهد بودیم.

وی در ادامه با تشریح چرایی شکل گیری ستاد ملی روایت پیشرفت گفت: ابتدا برای خود ما هم شکل گیری این ستاد مورد سئوال بود که رییس جمهور شهید تاکید کرد، امروز جنگ روایت هاست و هرکس سریع تر و درست تر روایت کند، بهره برداری خواهد کرد.

آیت‌الله رییسی پای کانون خانواده ایستاد
حجت الاسلام تقدیری

تقدیری در ادامه با اشاره به تاکیدهای شخص رییس جمهور بر راه اندازی سکوی ۱۱ فاز گازی در میدان مشترک بعد از ۲۲ سال آن هم با اتکا به توان داخل و متخصصان جوان ایرانی، پالایشگاه فاز ۱۴ پارس که صددرصد ایرانی است و اقدامات مختلف در حوزه هواوفضا گفت: در حوزه فضا در ۱۵ سال گذشته شورای عالی فضایی نداشتیم اما دستور ساخت پایگاه فضایی در این دوره صادر شد.

وی همچنین با اشاره به افزایش موارد پرتاب ماهواره در دولت سیزدهم گفت:در بخش مسکن، راه، احیای کارخانه های غیرفعال، مجوزها و دهها عرصه دیگر شاهد تحولات بسیار بودیم.

به گفته وی از ۱۴ جلسه شورای عالی مسکن در دولت های نهم و دهم ۸۰۰ هزار مسکن مهر ساخته شد اما در دولت سیزدهم ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار مسکن، زمین و ظرفیت های دیگر داده می شود.

تقدیری همچنین با اشاره به کلام رهبر معظم انقلاب در وصف عملکرد دولت سیزدهم گفت: جریان پرحجم و پرنشاط دولت در کلام رهبری گویای این خدمات است.

وی تاکید کرد: به قول معروف دوستان ما، رییس جمهور در سه سال اندازه ۳۰ سال کار کرد.

جزییات پویش روایت پیشرفت در کرمان

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان نیز در این همایش که بانی این رویداد بود با اشاره به تاکید رییس جمهور بر روایت پیشرفت گفت: در این زمینه روابط عمومی ها باید پیشرفت های نظام جمهوری اسلامی را با هدف امیدآفرینی در جامعه روایت کنند و این موضوع راهبرد، مسیر و ماموریت ما شد و با حضور استاندار و سایر مسئولان پویش روایت پیشرفت را آغاز کردیم.

مجتبی اسدی زاده افزود: در سال گذشته با حضور ۲۰۰ خبرنگار داخلی و خارجی نخستین اردوی روایتگران پیشرفت را راه اندازی کردیم و اقدامات خوبی در ادامه اتفاق افتاد تا اینکه امروز در این همایش با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی، روابط عمومی ها، تولیدکنندگان، روسای سازمان های فرهنگی و مدیران شهرستان ها ادای دین به خدمات هزار روزه شهید جمهور آیت الله رییسی داشته باشیم و اقدامات این دولت را روایت کنیم.

به گزارش ایرنا برخی فعالان رسانه ای از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمان و روابط عمومی های استان به عنوان برگزیده در بخش روایت عملکردهای دولت و نظام در این همایش تجلیل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha