۲۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۸:۰۴
کد خبر: 85503471
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کلاهبرداری در شیراز با شگرد قبر فروشی

۲۰ خرداد ۱۴۰۳، ۱۸:۰۴
کد خبر: 85503471
کلاهبرداری در شیراز با شگرد قبر فروشی

شیراز-ایرنا- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: ۲ کلاهبردار که با فروش قبر در شیراز مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ کاووس حبیبی یکشنبه در این باره به ایرنا گفت: در پی دریافت یک فقره شکوائیه مبنی بر کلاهبرداری از طریق فروش قبر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش مأموران پلیس آگاهی و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، در نهایت۲ متهم در این راستا شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: در بررسی های تکمیلی مشخص شد این متهمان در مجموعه آرامستان شاه داعی الله شیراز با ارائه اسناد جعلی و جعل فیش های بانکی متقاضیان سابقی که قبر خریداری کرده بوده اند و با اخذ وجوهی از متقاضیان جدید و جعل و درج نام آنها در فیش های بانکی تنظیم شده، بیش از ۱۰۰ حفره قبر متعلق به افراد دیگر را به صورت غیرقانونی فروخته اند.

حبیبی با بیان اینکه این متهمان حدود ۴۰ میلیارد ریال از شهروندان به این روش کلاهبرداری کرده اند، افزود: متهمان به جرم ارتکابی اقرار و در این خصوص پرونده قضائی تشکیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha