۷۳ طرح با سرمایه‌گذاری ۹ هزار میلیارد تومان در هفته محیط زیست افتتاح می‌شود

تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست از افتتاح ۷۳ طرح با رقم سرمایه‌گذاری ۹ هزار میلیارد تومان در هفته محیط زیست خبر داد.

به گزارش ایرنا از سازمان حفاظت محیط‌زیست، رضا انجم شعاع روز شنبه در همایش «محیط زیست و جوانی جمعیت» ضمن تبریک سالروز ازدواج مولای متقیان حضرت علی بن‌ابیطالب و حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار داشت: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت جزو قوانین بسیار خوبی بود که در سال‌های اخیر در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و لازم است دولت و مجلس تمام توان خود را برای عملی شدن آن بکار گیرند.

وی با اشاره به طرح‌هایی که در هفته محیط‌‎زیست بهره‌برداری خواهد شد، افزود: در هفته محیط‌ زیست در سطح کشور ۷۳ طرح با رقم سرمایه گذاری دولتی ۸ هزار میلیارد تومانی و سرمایه گذاری هزار و ۱۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی افتتاح می‌شود.

انجم شعاع درباره قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: احکام این قانون در سازمان حفاظت محیط زیست عملی شده است و در این رابطه سعی کردیم با اقدامات مشخص شده در قانون از جمله مهیا کردن شرایط دورکاری برای بانوانی که صاحب فرزند شده‌اند، زمینه استفاده از مزایای این قانون را فراهم کنیم.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: این قانون پشتوانه بسیار قوی دارد و سند بالادستی آن نیز سیاست‌های کلی نظام در حوزه خانواده ابلاغی رهبر معظم انقلاب است همچنین از جمله مواردی است که مورد تاکید دولت سیزدهم قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha