کاوه: یک یزدانی آماده را در پاریس خواهیم دید

۱۸ خرداد ۱۴۰۳، ۲۰:۳۷
کد خبر: 85501355
کاوه: یک یزدانی آماده را در پاریس خواهیم دید

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در زمان باقی مانده تا المپیک تمرکز خود را بر روی آمادگی یزدانی خواهیم گذاشت. ان‌شاالله یک یزدانی آماده را در بازی‌های المپیک پاریس خواهیم دید.

به گزارش ایرنا، رقابت‌های کشتی آزاد رنکینگ‌دار اتحادیه جهانی کشتی جام امره پولیاک و وارگا یانوس روزهای ۱۷ و ۱۸ خردادماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان با ۸ نماینده به یک طلا، ۲ نقره و ۲ برنز، بعنوان نایب قهرمانی دست یافت.

محسن کاوه در پایان این مسابقات اظهار داشت: هدف اصلی حضور در مسابقات بوداپست مجارستان تست چند آزادکار به ویژه حسن یزدانی بود. ما با نفرات جوانی در این تورنمنت حضور پیدا کردیم که پشتوانه آینده کشتی ایران هستند برخی از آنان توانایی خود را نشان دادند و برخی دیگر نیاز به کار دارند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با اشاره به مبارزه یزدانی در بوداپست گفت: حسن بعد از حدود هشت ماه در یک تورنمنت رسمی به روی تشک رفت. نگرانی‌هایی در خصوص احتمال حضور وی در المپیک وجود داشت اما او مقتدرانه به نشان طلا رسید. البته یزدانی تا آمادگی کامل فاصله دارد.

وی ادامه داد: تا المپیک یک پروسه زمانی داریم و باید یزدانی به اوج آمادگی برسد. نگرانی از مصدومیت و دوری از تمرینات بر روی عملکرد او تاثیر گذاشته بود اما شیوه کشتی یزدانی در مبارزه اول و آخر زمین تا آسمان فرق داشت.

کاوه این را هم افزود: در زمان باقی مانده تمرکز را بر روی آمادگی یزدانی خواهیم گذاشت. انشالله یک یزدانی آماده را در بازی‌های المپیک پاریس خواهیم دید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha