اجرای طرح شهید عجمیان در ۱۵۰ مدرسه استان مرکزی هدف گذاری شد

اراک - ایرنا - فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: اجرای طرح شهید عجمیان در ۱۵۰ مدرسه استان هدف گذاری شد.

به گزارش ایرنا، سردار مرتضی عمو مهدی روز جمعه در دیدار با مدیر کل و معاونین آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به طرح شهید عجمیان افزود: یکی از طرح‌های مهم در مدارس کشور اجرای طرح شهید عجمیان است که با محوریت گروه‌های جهادی بسیج دانش آموزی و مشارکت همه ظرفیت‌های آموزش و پرورش از جمله نوسازی مدارس در سطح استان انجام می پ‌شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: هدف از اجرای طرح شهید عجمان شاداب سازی، بهسازی و مرمت مدارس با اولویت مناطق محروم و حاشیه شهرها است و به فضل الهی این طرح در استان مرکزی به زودی آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰۰ گروه جهادی در سطح بسیج دانش آموزی استان مرکزی در راستای اجرای طرح شهید عجمیان نقش آفرینی می‌کنند و ۱۵۰ مدرسه در مرحله اول هدف‌گذاری شده است.

سردار عمومهدی با تاکید بر اینکه دانش آموزان هسته‌های اصلی امید در جامعه هستند، افزود: بسیج دانش آموزی یک مجموعه ارزشی و انسان ساز است که در راستای تربیت دانش آموز تراز انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی می‌کند.

وی تاکید کرد: جهاد امیدآفرینی یکی از رسالت‌های بسیج دانش آموزی است و با توجه به اینکه ما همه دانش آموزان را بسیجی می‌دانیم و لذا کار این عزیزان در اجرای برنامه پ‌های فرهنگی هدفمند و اثرگذار بسیار سخت و حساس است و از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: بسیج دانش آموزی استان مرکزی عملکرد بسیار مطلوبی در سطح کشور دارد که کسب رتبه برتر در حوزه راهیان پیشرفت و آموزش ۲۴ هزار دانش آموز در قالب درس آمادگی دفاعی در سالجاری نشان از پویایی این مجموعه دارد که باید استمرار داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha