وظیفه ما تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری است

خمین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با تاکید بر برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در فضایی سالم در این استان گفت: همه وظیفه داریم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو تلاش کنیم.

به گزارش ایرنا ، بهنام نظری روز پنجشنبه در نشست انتخاباتی با معتمدان خمین، افزود: حضور و خدمت رییس جمهور و وزیر امورخارجه در دورافتاده ترین نقاط کشور سند افتخار شهید آیت الله رییسی است.

وی ادامه داد: شهید رییسی و شهدای خدمت دکترین جدیدی را در خدمت پایه ریزی کردند.

رییس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: در ۴۵ سال اخیر، مردم و معنویت مولفه های قابل تمایز انقلاب اسلامی ایران از انقلاب‌های دیگر بود.

نظری گفت: رییس جمهور شهید و دولت سیزدهم مولفه های مردم و حرکت در خط رهبری را به‌عنوان مسیر خود انتخاب کردند.

وی با اشاره به سالروز ارتحال جانسوز امام خمینی (ره) افزود: اصرار و پافشاری امام بر آرمانهای انقلاب دلیل دوام انقلاب اسلامی ایران است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: براساس ماده ۱۳۱ قانون اساسی انتخابات زودرس باید برگزار شود و مقام معظم رهبری مسیر انتخابات را مشخص کردند.

نظری تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم از هر تریبون و امکانی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات استفاده کنیم.

وی گفت: بانوان نقش موثری در برگزاری انتخابات باشکوه دارند و باید شبکه ارتباطی با بانوان ایجاد شود.

رییس ستاد انتخابات استان مرکزی خاطرنشان کرد: آرای مردم برای ما مهم است و هرکس را که مردم انتخاب کنند حمایت می کنیم.

فرماندار خمین نیز در نشست گفت: در دوره ای که دشمن با هجمه به دنبال از بین بردن گفتمان انقلاب اسلامی است مکتب شهدای خدمت رویش پیدا کرد.

حمید کمانکش اظهار کرد: حضور میلیونی مردم در تشییع این شهدا مایه افتخار است و شهید آیت الله رییسی ثابت کرد یک شخصیت می تواند به یک مکتب تبدیل شود.

فرماندار خمین بیان کرد: از دست دادن چنین شخصیتی سخت است و تلاش ما بر امانتداری این مکتب است.

کمانکش ادامه داد: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکسال زودتر برگزار می‌شود ، و بدون شک راه شهیدان خدمت دولت سیزدهم ادامه پیدا خواهد کرد.

فرماندار خمین با تقدیر از حساسیت مردم زادگاه امام راحل نسبت به اتفاقات مهم کشور، گفت: قلب جریان‌های مختلف این شهرستان برای انقلاب و نظام می‌تپد.

کمانکش اظهار کرد: انتخابات هشتم تیرماه پس از تقدیم شهدای خدمت بسیار مهم است و راهبرد مجریان انتخابات مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت به‌عنوان راهبردهای چهارگانه مقام معظم رهبری است.

به گزارش ایرنا، در این نشست چندنفر از نخبگان خمین راهکارهای خود درباره مشارک حداکثری در انتخابات را بیان کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha