المپیاکوس، اولین قهرمان یونانی اروپا؛ شکستی دیگر برای فیورنتینا در فینال

تهران- ایرنا- تیم فوتبال المپیاکوس یونان موفق شد با برتری مقابل فیورنتینا ایتالیا به عنوان قهرمانی رقابت‌های فوتبال لیگ کنفرانس اروپا دست پیدا کند.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های المپیاکوس یونان و فیورنتینا ایتالیا در فینال رقابت‌های فوتبال لیگ کنفرانس اروپا از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در ورزشگاه ایاصوفیه(یونان) با قضاوت آرتور دیاز برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری یک بر صفر المپیاکوس به پایان رسید.

فیورنتینا فصل گذشته نیز در این رقابت‌ها به این مرحله رسید اما در نهایت با شکست مقابل وستهم انگلیس نتوانست به عنوان قهرمانی دست پیدا کند، حالا بنفش‌ها انگیزه بالایی برای کسب عنوان قهرمانی داشتند، در مقابل دزدان دریایی یونان که اصلا فصل خوبی را پشت سر نگذاشتند نیز این شانس را خواهند داشت تا در ورزشگاه خانگی آاک آتن رقیب المپیاکوس به اولین جام اروپایی تاریخ‌شان دست پیدا کنند.

المپیاکوس، اولین قهرمان یونانی اروپا؛ شکستی دیگر برای فیورنتینا در فینال

بازی در ۹۰ دقیقه گلی نداشت تا کار به وقت‌های اضافی کشیده شود، در حالی که فیورنتینا به دنبال گل برتری بود و بر خلاف جریان بازی المپیاکوس موفق شد در دقیقه ۱۱۶ گل اول را به ثمر برساند. ارسال هتزه در محوطه جریمه با ضربه سر شیرجه‌ای ایوب الکعبی تبدیل به گل اول و قهرمانی المپیاکوس در این دیدار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha