۹ خرداد ۱۴۰۳، ۲۲:۵۶
کد خبرنگار: 893
کد خبر: 85494069
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات ضد صهیونیستی در نابلس؛ حال ۲ صهیونیست وخیم است

تهران- ایرنا- منابع خبری از عملیات ضد صهیونیستی در نزدیکی نابلس در شمال کرانه باختری خبر دادند که طی آن ۲ نظامی صهیونیست زخمی شدند که حال آنها وخیم گزارش شده است.

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا، منابع عبری زبان از وقوع عملیات ضد صهیونیستی در ایست بازرسی عورتا در جنوب شرق نابلس در کرانه باختری خبر دادند.

این منابع تاکید کردند که چند صهیونیست در این ایست بازرسی با خودرو زیر گرفته شدند که طی آن شماری زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، ۲ نظامی رژیم صهیونیستی به شدت مجروح و روانه بیمارستان شدند که حال آنها وخیم اعلام شده است.

منابع اسرائیلی اعلام کردند که مجری عملیات محل را ترک کرده است.

به گزارش ایرنا، همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی نیز عملیات‌هایی را در پاسخ به جنایت‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه اهالی غزه انجام داده‌اند.

با گذشت حدود هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از حدود هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha