مقاومت اسلامی از برکات سید حسن نصرالله است 

قم- ایرنا - رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین گفت: مقاومت اسلامی فلسطین و مقاومتی که در کشورهای مختلف در حال رشد،گسترش،درخشش و پیشرفت است از برکت‌های وجود سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام‌ محمدحسن اختری چهارشنبه شب در آیین بزرگداشت مادر سید حسن نصرالله در شبستان امام‌(ره) حرم حضرت معصومه‌(س) اظهار کرد: سید حسن نصرالله دبیرکل مجاهدی که عکسش را تا عمق آمریکا و اروپا بالا می‌برند، پرورش یافته در دامان مادر و پدری ساده زیست است.

وی ادامه داد: توسط چنین والدینی فرزندی تربیت شده که یک جامعه‌ای را به حرکت درآورده و مایه افتخار اسلام و مکتب اهل بیت است.

اختری یادآور شد: پس از اشغال جنوب لبنان توسط رژیم صهیونیستی، چند تن از اعضای جبهه مقاومت با راهنمایی‌هایی حضرت امام، حزب‌الله را تشکیل دادند.

وی ادامه داد: حزب‌الله لبنان توانست مقاومت اسلامی را در فلسطین ایجاد کند، رشد بدهد و به بالندگی برساند.

اختری تصریح کرد: امروز آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث به عنوان حامیان رژیم اِشغالگر قدس در دنیا ذلیل شده‌اند و بدترین شرایط را می‌گذرانند.

مقاومت اسلامی از برکات سید حسن نصرالله است 

رئیس کمیته حمایت از مردم فلسطین با بیان این مطلب که شاهد گسترش فریاد اسلام خواهی در دنیا هستیم گفت: مقاومت فلسطین با گذشت هفت ماه از عملیات طوفان‌الاقصی در حال مبارزه و افتخار آفرینی است.

نهدیه صفی‌الدین معروف به اُم حسن، پنجم خردادماه جاری پس از ابتلا به یک بیماری درگذشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha