نماز جمعه تهران به امامت حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد اقامه می‌شود

تهران- ایرنا- نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی‌فرد و در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، طبق روال درب‌های دانشگاه از ساعت ۱۰:۳۰ برای حضور نمازگزاران باز می‌شود و شروع برنامه‌ها از ساعت ۱۱ خواهد بود.

در بخش معرفی کتاب منتخب هفته، در آستانه چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، کتاب «مو به مو»، واکاوی سیرۀ حضرت امام خمینی(قدس‌سره) و حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در امامت و رهبری، معرفی خواهد شد.

کتاب موبه‌مو به قلم عبدالله‌گنجی در هفت فصل به قرائت شاگرد ممتاز امام خمینی (ره) و آگاه ترین فرد به منظومه فکری ایشان، حضرت‌آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای از حضرت امام (ره)، در حوزه اندیشه، نگرش و مواضع ایشان پرداخته است.

این کتاب که توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است، با بررسی تطبیقی نظریات دو رهبر مجاهد انقلاب اسلامی، تلاش نموده تا خوانش هر کدام نسبت به مسائل مختلف را بررسی و اشتراک و افتراق دیدگاه آنان را با توجه به زمانه خود نشان دهد.

همچنین به مناسبت ۱۴ خرداد و رحلت حضرت امام (ره) ویژه برنامه‌هایی ازجمله: پویش آرمان امام، اجرای سرود و عکس یادگاری با تمثال حضرت امام (ره) در حاشیه برگزاری نماز اجرا خواهد شد.

همچنین به منظور بزرگداشت یادو خاطره شهدای خدمت بویژه رئیس جمهور شهید، پویش چله خدمت نیز برگزار می‌شود.

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران هم به امامت حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی‌فرد اقامه خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha