هیجان الفتی از پرچمداری ایران؛ این افتخار به اندازه کسب سهمیه برای من مهم است

تهران- ایرنا- مرد تاریخ‌ساز ژیمناستیک از پرچمداری کاوران ایران هیجان زده است و می‌گوید: این افتخار به اندازه کسب سهمیه برای من مهم است.

به گزارش ایرنا، مهدی الفتی در خصوص اینکه به عنوان پرچمدار کاروان کشورمان در المپیک پاریس انتخاب شد، اظهار داشت: از شنیدن این خبر، خوشحال و هیجان‌زده هستم. پرچمداری کاروان کشورمان افتخار بسیار بزرگی است و امیدوارم شایستگی این افتخار را داشته باشم.

وی افزود: این افتخار به اندازه کسب سهمیه المپیک برای من مهم است و خدا را شاکرم که این اتفاق بزرگ و تاریخی برای من رخ داد. باید از مسئولان کمیته ملی المپیک تشکر کنم که من را لایق پرچمداری کاروان ایران دانستند.

ملی پوش المپیکی ایران تصریح کرد: در حال حاضر تمریناتم را برای حضوری موفق در المپیک پاریس در قزوین دنبال می‌کنم. پرچمداری کاروان ایران روحیه مضاعفی به من داده تا بتوانم تمرینات سخت و طاقت فرسا را انجام دهم. خوشبختانه وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون ژیمناستیک در این مدت حمایت‌های زیادی از من داشتند و باید از آنها تقدیر و تشکر کنم.

الفتی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم خوب کشورم درخواست می‌کنم دعاگوی من و همه ورزشکاران ایران که در المپیک پاریس به میدان خواهند رفت باشند. امیدوارم نمایندگان شایسته ای برای آنها در این رویداد باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha