حمله موشکی حزب‌الله به پایگاه اسرائیل/ آسیب دیدن ۹۳۰ ساختمان صهیونیست‌ها
عکس آرشیو است

تهران - ایرنا - حزب الله لبنان امروز سه شنبه یک پایگاه دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی را با موشک هدایت شونده هدف قرار داد.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه الجزیره، حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که پایگاه نظامی «رامیا» متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین در نزدیکی مرز لبنان را هدف قرار داده و خساراتی به آن وارد کرده است.

این بیانیه افزود: در این عملیات از موشک‌های هدایت‌شونده و راکت استفاده شد و تجهیزات و محل تجمع نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفت.

در همین راستا، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در بیانیه ای به تاثیرگذاری حملات مداوم رزمندگان مقاومت لبنان به مواضع ارتش و شهرک های صهیونیست نشین این رژیم در شمال نوار غزه اذعان و اعلام کرد که از آغاز این حملات، ۹۳۰ خانه و ساختمان صهیونیست ها در ۸۶ شهرک صهیونیست نشین آسیب جدی دیده است.

بر اساس این بیانیه، ۱۳۰ خانه از ۱۵۵ خانه شهرک صهیونیست نشین «کیبوتس المناره» بر اثر حملات موشکی حزب الله ویران شده است.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اضافه کرد که ۱۲۴ خانه نیز در شهرک صهیونیست نشین «کریات شمونه» از شروع رویارویی با حزب الله آسیب دیده اند.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز امروز سه شنبه گزارش داده اند که از ابتدای شروع جنگ علیه نوار غزه تاکنون، حزب الله لبنان بیش از سه هزار موشک به سمت شمال سرزمین های اشغالی فلسطین شلیک کرده است.

به گزارش ایرنا، حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha