کافی شاپ‌های سیستان و بلوچستان زیر ذره‌بین بازرسان/ پنج واحد متخلف در زاهدان پلمب شد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: پنج واحد کافی شاپ و مرکز عرضه دخانیات غیر مجاز در زاهدان پلمب شدند.

ایرج حسن پور روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با برنامه ریزی اداره کل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان و گرامیداشت هفته بدون دخانیات، گشت مشترک نظارتی با حضور دادیارحقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان، معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل صمت، کارشناسان بازرسی اداره کل صمت استان، نمایندگان مرکز بهداشت زاهدان و پلیس اماکن از واحدهای کافی شاپ و مراکز عرضه کننده دخانیات در مرکز استان انجام شد.

وی افزود: در جریان انجام گشت نظارتی با دستور قضایی تعداد پنج واحد کافی شاپ و عرضه کننده دخانیات غیر مجاز در زاهدان پلمب شدند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مدیران واحدهای صنفی متخلف جهت رسیدگی به پرونده‌های تخلف به اداره‌کل تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی گفت: شهروندان باید در صورت مشاهده هرگونه تخلفات صنفی و اقتصادی مراتب را جهت رسیدگی از طریق تماس با سامانه ارتباطی مرکز جامع مدیریت یکپارچه پاسخگویی اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان به شماره ۱۲۴ گزارش دهند تا کارشناسان مربوطه در سریعترین زمان به آن رسیدگی کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha