۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۴:۵۰
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 85491219
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مذاکره همدانی‌ها با هواپیمایی آتا، پرواز به مشهد برقرار می‌شود

همدان-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان در خصوص نشست خود با نمایندگان شرکت هواپیمایی "آتا" گفت: نتیجه این نشست بسیار خوب بود و مذاکرات اولیه برای راه‌اندازی پرواز همدان-مشهد و بالعکس صورت گرفت.

سیدمجتبی حسینی روز دوشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: فرایندهای اداری برای همکاری با این شرکت هواپیمایی در حال انجام است و کارشناسان این شرکت قرار است به لحاظ فنی و ایمنی ارزیابی لازم را به جهت استانداردسازی باند و سایر نیازهای فرودگاه همدان برای انجام پروازها داشته باشند.

وی بیان کرد: نتایج فنی و ایمنی این گروه کارشناسی قرار است در هیات مدیره شرکت هواپیمایی آتا مورد بازبینی قرار بگیرد و در نهایت اصلاحات لازم انجام شود.

توافق اولیه همدانی‌ها با هواپیمایی آتا، پرواز به مشهد برقرار می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان ادامه داد: در تلاش هستیم پرواز همدان – مشهد و بالعکس اواخر خردادماه جاری توسط این شرکت هواپیمایی برقرار شود.

حسینی خاطرنشان کرد: توافق ما با این شرکت ۲ نوبت پرواز رفت و برگشت در هفته است و شایسته است از حمایت و پیگیری‌های استاندار همدان و نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی در راستای فعال شدن پروازهای فرودگاه همدان به صورت پایدار قدردانی کنم.

وی اظهار کرد: بررسی ها نشان می دهد که برقراری پروازهای مشهد-همدان و بالعکس با استقبال خوب شهروندان همدانی و شهرهای استان های اطراف روبرو خواهد شد.

به گزارش ایرنا، پس از همه گیری کرونا پروازهای فرودگاه همدان متوقف شد اما با توجه به امکانات و زیرساخت های مطلوب فرودگاه همدان، مطالبه مردم و همچنین موقعیت گردشگری و اقتصادی همدان برقراری و فعال سازی پروازها در این فرودگاه ضروری به نظر می رسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha