مهلت ۲ هفته‌ای برای تحویل اسناد معوقه درمان

تهران- ایرنا- صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: برای تحویل همه اسناد معوقه درمان از ۷ تا ۲۱ خرداد ماه جاری مهلت ۲ هفته‌ای برای تحویل اسناد معوقه درمان تعیین شده است.

به گزارش ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری بازنشستگان، از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ روزهای ۷ تا ۲۱ خردادماه به مدت دو هفته فرصت دارند اسناد هزینه درمانی خود را تحویل نمایندگان منتخب بیمه ملت دهند تا پس از پایان دریافت همه اسناد معوقه، فرایند ثبت، ارزیابی و متعاقب آن پرداخت خسارات متعلقه به انجام برسد.

شرکت بیمه ملت که در مناقصه امسال برنده بیمه تکمیلی درمان صندوق بازنشستگی کشوری شده است در راستای ارائه خدمات به بازنشستگان، لیست نمایندگان منتخب برای دریافت و ثبت اسناد درمانی مربوط به ابتدای سال ۱۴۰۳ تاکنون را اعلام کرده است.

بر این اساس بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به نشانی های اعلام شده، از لیست کامل این مراکز در سراسر کشور مطلع شده و نسبت به ثبت و دریافت خدمات درمانی خود از طرق اعلام شده اقدام کنند و لیست مذکور به طور مستمر به روزرسانی شده و آخرین نسخه آن قابل دسترس خواهد بود.

بازنشستگان می‌توانند برای تحویل مدارک پزشکی از صبح دوشنبه ۷ خرداد از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ در روزهای غیرتعطیل تا روز دوشنبه تاریخ ۲۱ خردادماه سال جاری به مدت دو هفته به نمایندگان منتخب مراجعه کنند.

برای دریافت لیست نمایندگان منتخب دریافت و ثبت اسناد درمانی بیمه‌شدگان صندوق بازنشستگی کشوری لطفا اینجا را کلیک کنید.

مهلت ۲ هفته‌ای برای تحویل اسناد معوقه درمان

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha