ساماندهی ۱۰۰ تیم واکنش سریع در آذربایجان‌غربی در دستور کار است

مهاباد- ایرنا- معاون مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان‌غربی گفت: ۱۰۰ تیم واکنش سریع در هنگام بحران با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی ساماندهی و ایجاد می‌شود.

سهراب سروری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: فهرست امکانات لجستیکی بخش خصوصی و همچنین نیروهای انسانی شرکت های بخش خصوصی در تمام شهرهای استان برای استفاده در مواقع بحران تهیه شده است.

وی ادامه داد: با تهیه این فهرست در مواقع ضروری می توان امکانات مورد نیاز را در سریع تر زمان برای کمک به شرایط بحرانی ارسال کرد.

معاون مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی بیان کرد: امکانات دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در مواقع بحرانی در سطح شهرستان در اختیار فرمانداری بوده و می تواند به صورت شفاهی درخصوص به‌کارگیری آنان اقدام کند.

سروری بیان کرد: تجربیات زلزله و سیلاب در سطح استان نشان داد که بدون هماهنگی و ساماندهی بخش خصوصی کمک به بهبود مواقع بحرانی در برخی موارد نتیجه عکس داده و نیاز است ضمن جمع آوری تمام اطلاعات از امکانات بخش خصوصی با برنامه ریزی از آن استفاده کرد.

به گزارش ایرنا، آذربایجان غربی از جمله استان هایی است که در روی خط زلزله و بروز حوادث طبیعی نظیر سیل به ویژه در فصل بهار قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha