چهار مدال رنگارنگ آزادکاران جوان در رقابت‌های کشتی گرجستان

تهران- ایرنا- نمایندگان کشتی آزاد جوانان کشورمان، ۲ نشان طلا، یک نقره و یک برنز را در رقابت‌های بین المللی گرجستان کسب کردند.

به گزارش عصر یکشنبه ایرنا، رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام نوگزار اسخیرلی، طی روزهای ۵ و ۶ خردادماه در شهر گوری کشور گرجستان برگزار شد. در این مسابقات، ابوالفضل رحمانی و امیررضا دلیری در اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، علی کرم‌پور در وزن ۷۰ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و یاسین طیبی در وزن ۶۱ کیلوگرم به مدال برنز رسید.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۱ کیلوگرم، یاسین طیبی در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد حریفی از گرجستان گذشت و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مغلوب حریف خود شد و راهی دیدار رده‌بندی شد. وی در این دیدار با شکست حریف خود به مدال برنز رسید.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، امیرعلی ولی‌پور با نتیجه ۱۰ بر صفر کشتی گیر گرجستانی را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب حریف قزاقستانی شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم، علی کرم‌پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر حریف گرجستانی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله نیز پیروز شد و به فینال رسید. کرم‌پور در این دیدار مغلوب حریف شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، ابوالفضل رحمانی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ نماینده گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. رحمانی در دیدار پایانی مقابل حریف خود به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم، امیررضا دلیری در دور اول با نتیجه ۸ ۱۴ بر ۸ نماینده گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. دلیری در این دیدار با گذر از سد حریف قزاقستانی به مدال طلا دست یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha