سلاجقه: تا آخرین روز استقرار دولت، بر تعهدات و وظایف خود عمل می‌کنیم 

تهران - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست با تاکید بر بیعت مجدد با دولت مستقر و نظام اسلامی، گفت: همگی باید مانند آن سید شهید، خادم این مردم باشیم و در انجام وظایف خود تا آخرین لحظه استقرار این دولت، محکم و استوار باشیم و امیدواریم که دولت آینده نیز در تراز همین دولت، ادامه پیدا کند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه در اولین جلسه شورای معاونین این سازمان که پس از حادثه شهادت شهید رئیسی و همراهانش برگزار شد، ضمن تسلیت مجدد این حادثه ناگوار، افزود: همگی ما باید تا آخرین روز استقرار دولت، به تعهدی که روز اول بین خود و خدای خود بستیم عمل کنیم و تا آخرین لحظه به تعهدات و وظایف خود عمل کنیم.

وی با تاکید بر بیعت مجدد با دولت مستقر و نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: همگی ما باید همانند آن سید شهید، خادم این مردم باشیم و در انجام وظایف خود تا آخرین لحظه استقرار این دولت، محکم و استوار باشیم و امیدواریم که دولت آینده نیز در تراز همین دولت، ادامه پیدا کند.

سلاجقه با اشاره به عاقبت بخیری شهیدان خدمت، اظهار داشت: ما به مکتب شیعه و رویه آن عادت داریم و خوشی شیعه در این است که عروج و وصال را احساس کند، خیلی از مکاتب را که نگاه کنیم سرگردان و رها شده هستند و احساس پوچی می کنند اما وقتی در اسلام انسان به عظمت این دنیا و بازگشت همه به سوی خدا توجه می کند، لذت می برد.

وی افزود: همانگونه که شهید رئیسی لحظه ای که آقا امام رضا آغوش باز کردند و ایشان را در آغوش گرفتند، خیالش راحت شد چرا که ایشان به تکلیف خود عمل کرد و همه اینها نشان از این دارد که ما شیعیان صاحب داریم و به سوی او باز می گردیم.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم تشییع شهید رئیسی، گفت: مردم ایران با حضور پرشور خود در مراسم تشییع شهید رئیسی که به نوعی یک همه‌پرسی محسوب می‌شد، شهید رئیسی را برای همیشه به عنوان رئیس جمهور خود انتخاب کردند.

وی یادآور شد: با وجود اینکه بسیاری از جریان ها با هر وسیله ای که می توانستند، دست به تخریب این شهید بزرگوار می‌زدند، اما وی هیچگاه به حواشی ورود نکرد و در تمامی لحظات دغدغه ایفای وظایف اجرایی خود و خدمت به مردم را داشت.

سلاجقه تاکید کرد: رهبری فرمودند نزدیک قله ایم و لذا رسیدن به قله، نیازمند گذر از یک شیب تند است که بالطبع انرژی بسیاری می برد و همگی باید تمامی توان خود را در مسیر ظهور آقا امام زمان (عج) گام برداریم.

به گزارش ایرنا، هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ پس از افتتاح سد قیز قلعه‌سی در مسیر افتتاح پروژه ارتقای کیفیت پالایشگاه تبریز در منطقه ورزقان دچار سانحه سقوط بالگرد شد و در شب ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، به همراه حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت ریاست جمهوری و تعدادی از خدمه پرواز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha