۶ خرداد ۱۴۰۳، ۱۷:۲۸
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 85489891
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

پروژه ۱۸ ساله ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان به ایستگاه آخر می‌رسد

زنجان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه از زمان آغاز احداث ورزشگاه ۱۵ هزار نفری استان ۱۸ سال سپری شده است، گفت: امیدواریم این پروژه با سازوکارهای فراهم شده طی سه تا چهار ماه آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جواد بازرگان روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای خدمت، افزود: حضور آیت الله رییسی رییس جمهور شهید در پروژه نیمه تمام ورزشگاه ۱۵ هزار نفری استان زنجان، اتفاق منحصر به فردی بود به طوری که موجب تسریع در عملیات تکمیل آن و صدور دستورهای لازم شد.

وی اضافه کرد: این ورزشگاه، ۶۰ هزار و ۶۰۶ متر مربع زیربنا دارد و عملیات احداث آن در سال ۸۴ آغاز و مسوولیت ساخت آن به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور واگذار شد.

به گفته این مسوول، ابتدا قرار بود این طرح طی چهار سال در کنار مجتمع تفریحی گاوازنگ شهر زنجان به بهره‌برداری برسد اما روند اجرای آن از آنچه تصور می رفت طولانی‌تر شد.

وی در ادامه با بیان اینکه طی چند روز گذشته نیز جامعه ورزش همگام با سایر مردم برای شهدای خدمت عزاداری کردند، گفت: آیت الله رئیسی کسی بود که خود را خالصانه و شبانه روزی برای خدمت به مردم وقف کرد.

این مسوول با اشاره به تشییع تاریخی ایشان با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم، گفت: این موضوع نشان داد هر کس در هر جایگاهی اگر خالصانه و صادقانه برای رضای خدا قدم بردارد مردم قدردان او خواهند بود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی شهید جمهور ۱۶ دی ماه سال گذشته در جریان سفر استانی خود به زنجان از پروژه معطل مانده ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان بازدید و دستورهای لازم را برای تسریع در تکمیل آن صادر کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha