مرادمند: سبک بازی استقلال مشکلی ندارد؛ امیدوارم قهرمان را اتفاقات غیرفوتبالی مشخص نکند!

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال استقلال در فاصله ۲ هفته تا پایان لیگ برتر از اینکه اتفاقات غیرفوتبالی، قهرمان را مشخص کند، ابراز نگرانی کرد.

به گزارش عصر یکشنبه ایرنا، محمدحسین مرادمند در حاشیه تمرین این تیم در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه وضعیت خیلی خوبی داریم و مدت زیادی صدرنشین بودیم، گفت: صدر را به‌خاطر برخی اتفاقات از دست دادیم که همه ما آن اتفاقات را دیدیم. اگر درباره داوری صحبت کنیم، فردا محروم می‌شویم. برخی چیزها مشخص است و نمی‌خواهم درباره جزئیات صحبت کنم. امیدوارم فدراسیون فوتبال در دو هفته آخر نظارت ویژه‌ای داشته باشد تا حق به حقدار برسد. دیدیم چه بلایی بر سر تیم مظلوم استقلال خوزستان آوردند. مصاحبه سرمربی استقلال خوزستان خیلی ناراحت‌کننده بود. برخی اتفاقات اصلاً فوتبالی نبود و ناراحت‌کننده است. امیدوارم هر تیمی بتواند در زمین حقش را بگیرد.

مدافع استقلال در پاسخ به این سوال که آیا شمس‌آذر می‌تواند پرسپولیس را متوقف کند، اظهار داشت: تیم بسیار خوبی است و احساس می‌کنم سعید دقیقی به بازیکنانش انگیزه بدهد. محرم نویدکیا هم کاپیتان من بوده و می‌دانم چقدر سالم است. همه تیم‌ها تمام وجودشان را در این دو هفته بگذارند تا اتفاقات با عوامل فوتبالی رقم بخورد، نه عوامل غیرفوتبالی. نتیجه زحمات یک سال تلاش بازیکنان در این هفته‌ها است که مشخص می‌شود.

وی درباره اینکه صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از تساوی مقابل نساجی ناامیدکننده بود، تصریح کرد: ابتدای سال کاری می‌کردند که تیم شاید به رتبه پنجم هم نرسد، اما بازیکنان و مربیان دست به دست هم دادند و استقلال هفته‌ها صدرنشین بود. با هزار روش رسانه‌ای و تفرقه انداختن گفتند که استقلال خوب بازی نمی‌کند. این مسئله در تیم ما مؤثر نبود و صدر جدول را حفظ کردیم. همه می‌دانند استقلال تا حالا هم قهرمان است. کارمان را کرده‌ایم و از هواداران می‌خواهیم کاری به حاشیه‌ها نداشته باشند. کسانی که حاشیه می‌سازند، استقلالی نیستند و هواداران به تیم ما اعتقاد داشته باشند. شک نکنید استقلال قهرمان می‌شود. از ابتدای فصل هزار مشکل داشتیم و هواداران فراموش نکنند چه اتفاقاتی بر سر ما آورند. بازیکنان ما باغیرت هستند و زیر پرچم استقلال توپ می‌زنند.

مردامند درباره انتقاداتی که از سبک بازی استقلال می‌شود، یادآور شد: زمانی از ما انتقاد می‌کردند و می‌گفتند خوب بازی نمی‌کنیم که فقط یک گل زده کمتر از حریفمان یعنی پرسپولیس داشتیم و گل خورده ما هم کمتر بود. این انتقادات کاملاً بی‌مورد بود و می‌خواستند حاشیه بسازند. در نهایت حق به حق‌دار می‌رسد. درباره اینکه گل قهرمانی را من بزنم یا نه هم فرقی نمی‌کند. هدف ما شادی ۴۰، ۵۰ میلیون هوادار استقلال در سراسر کشور است و برای آن تلاش می‌کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha