شورای هماهنگی تبلیغات از خلق حماسه تاریخی مردم در تشییع پیکرهای شهدای خدمت تجلیل کرد

تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از خلق حماسه تاریخی مردم در تشییع پیکرهای شهدای خدمت تجلیل کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از خلق حماسه تاریخی مردم در تشییع پیکرهای شهدای خدمت تجلیل کرد، متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَنُ وُدًّا

حضور تاریخی مردم آگاه و قدرشناس ایران اسلامی در مراسم تشییع «شهید جمهور» و همراهان‌شان، جلوه‌های به‌یاد ماندنی و وصف‌ناپذیر از شکوه و عظمت ملت را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش درآورد.

بی‌شک این رستاخیر بزرگ و حرکت خروشان امت اسلامی در سراسر ایران بویژه در تبریز، قم، تهران، بیرجند، مراغه، زنجان، نجف آباد، شهر ری و مشهد و همراهی مسلمانان دیگر کشورها و تسلیت جهانیان، سرآغاز افقی روشن برای وحدت و الگویی ‌بی‌نظیر از مردم‌مداری برای تمام مسئولان و خدمتگزاران و تداوم راه درخشان رئیس جمهور عزیز خستگی ناپذیر خواهد بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از حضور حماسی و شگفت‌انگیز مردم فهیم و بصیرایران که با دل‌های عاشق، احساسات پاک و چشمان اشک‌بار، خادمان خود را بر سریر عرش نشاندند و از همه دستگاه‌ها و نیروهایی که مجاهدانه و دلسوزانه با حساسیت و مسئولیت‌شناسی در عرصه نظم و تأمین امنیت، اطلاع‌رسانی به‌خصوص رسانه‌ملی، خدمات و پشتیبانی تلاش کردند؛ صمیمانه قدردانی می‌نماید.

قطعاً عَلَم جبهه‌ی مردم‌سالاری دینی بر زمین نخواهد ماند و حرکت نظام مقدسِ متکی به خدا و مستظهر به مردم، تحت هدایت‌های داهیانه ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تداوم خواهد یافت و ملت و مسئولین کشور با وحدت، انسجام و همبستگی ملی فارغ از وابستگی‌های جناحی، ادامه راه پیشرفت و ترقی ایران را هموار و در مسیر رسیدن به قله، قوی‌تر از قبل به پیش خواهند رفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha