استاندار فارس: مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند

شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: مدیران و مسئولان به عنوان خدمتگزاران مردم و نظام، دنباله رو مکتب رئیس جمهور مردمی و شهید آیت الله رئیسی یعنی خدمت صادقانه و از سر اخلاص باشند.

به گزارش ایرنا، محمد هادی ایمانیه، شنبه در جلسه شورای اداری استان، ضمن تسلیت شهادت خادم الرضا شهید آیت الله رییسی و همراهان وی افزود: در حالی که بسیاری سعی کردند ایشان را وارد حاشیه کنند اما معتقد بود که وقت خدمت به مردم بسیار مغتنم و با ارزش است و نباید وارد حاشیه ها شد.

وی ادامه داد: صادق الوعد بودن، خستگی ناپذیری، اخلاص، احترام به بزرگان و پیشکسوتان، توجه به کسانی که در پشت صحنه کارها و موفقیت ها تلاش می کردند و توجه به خانواده از دیگر صفات شهید رییسی بود.

ایمانیه اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، باید تلاش کنیم که مردم در انتخاب رییس جمهور بعدی به وجود چنین صفات و ویژگی هایی در او توجه کنند.

استاندار فارس: مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند

استاندار فارس گفت: شهید رییسی در بحث حل برخی مشکلات مزمن شده در استان با جدیت ورود کرد و معتقد بود که از کنار چاله ها بدون چاره اندیشی نمی گذریم.

ایمانیه افزود: مدیران استان نیز باید از فرصت پیش آمده برای خدمت نهایت استفاده را ببرند، مسائل مزمن شده حوزه مدیریت خود را حل کنند و به ویژه بکوشند که مصوبات سفرهای اول و دوم رییس جمهور به استان به سرعت عملیاتی شود.

وی ادامه داد: مجموعه مدیریت ارشد استان به همراه امام جمعه شیراز، دستگاه قضایی استان، ۱۸ نماینده استان در مجلس و همچنین فرماندهان نظامی و انتظامی هم قسم شده‌ایم که تا پایان چهار سال فعالیت مجلس دوازدهم ۷۰ پروژه شاخص را به سرانجام برسانیم.

استاندار فارس، از مدیران دستگاه های اجرایی خواست که جدول زمان بندی برای اجرای این پروژه ها را تهیه کنند.

ایمانیه گفت: بحث مسکن، اشتغال، تولید، معیشت، ارتقای بهره وری بخش کشاورزی، بحث تورم و گرانی، ساماندهی اتباع بیگانه و حجاب از جمله مسائل مهمی است که باید با جدیت از سوی مدیران و مسئولان استان دنبال شود.

استاندار فارس: مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند

شهید رییسی در راه خدمت شب و روز نمی شناخت
رییس کل دادگستری فارس هم گفت: شهید آیت الله رییسی، رییس جمهوری مردمی و مردمدار بود که در راه خدمت شب و روز نمی شناخت.

حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی افزود: در انتخابات آتی مردم به فردی رای دهند که ادامه دهنده راه شهید رییسی که همواره در مسیر خدمت گام بر می داشت باشد.

وی ادامه داد: مجموعه دستگاه قضایی استان در مسیر خدمت به مردم در کنار دستگاه های اجرایی استان خواهد بود و همه تلاش خود را خواهیم کرد که راه را برای حل مشکلات مردم هموارتر کنیم.

استاندار فارس: مدیران، دنباله رو مکتب رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی باشند

لزوم شتاب بخشی به پروژه‌های عمرانی استان
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس هم، ضمن تسلیت شهادت شهیدان خدمت به ویژه آیت الله رییسی گفت: شهید رییسی همواره دغدغه خدمت به مردم را داشت و در این راه نیز به شهادت رسید و ما نیز وظیفه داریم در ادامه همان مسیر برای به نتیجه رسیدن و تکمیل پروژه‌های عمرانی تلاش و کوشش خود را چند برابر کنیم.

محمود رضایی کوچی افزود: در راستای خدمت به مردم، طی هفته جاری شاهد افتتاح پروژه خط آهن اقلید – یزد با حضور وزیر راه و شهرسازی خواهیم بود.

وی افزود: این پروژه ریلی یکی از پروژه های تاثیرگذار کشور است و برای توسعه استان نیز بسیار موثر است.

او اظهار کرد: تعیین تکلیف بزرگترین پروژه ریلی کشور یعنی راه آهن شیراز - بوشهر با ۴۵۰ کیلومتر طول از دیگر اقداماتی است که با جدیت دنبال خواهد شد و این پروژه هم اینک توسط پیمانکاران در حال اجرا است و با توجه به وعده دولت شهید رییسی و حمایت های مالی صورت گرفته، در کوتاه ترین زمان ممکن آماده بهره برداری خواهد شد.

وی گفت: نهضت ملی مسکن از دیگر طرح های مهمی بود که همواره از سوی شهید آیت الله رییسی مورد تاکید قرار گرفت و در استان فارس نیز حدود ۲۰۰ هزار واحد باید ساخته شود که انتظار می رود فرمانداران و سایر عوامل دخیل در اجرای این طرح، با کوشش و تلاش بیشتر کمک کنند که این طرح به سرانجام برسد.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

پیکر خادم الرضا(ع) و سید محرومان شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی با مشایعت تاریخی ملت ایران در خطه خورشید و در مشهدالرضا، شهر شهادت، در رواق «دارالسلام» حرم علی بن موسی الرضا(ع) و در آغوش سلطان مهربانی‌ها و ضامن آهو به خاک سپرده شد و آرام گرفت.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha