مار و پله بازی ستاره‌ها در آزادی‌؛‌ مرده و زنده شدن پرسپولیس با کنعانی و اسماعیلی‌فر

تهران- ایرنا- دو ستاره پرسپولیس دو نیمه متفاوت و عجیب را در بازی با استقلال خوزستان رقم زدند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس در یک شب به‌یادماندنی موفق شد استقلال خوزستان را در شرایطی که نیمه نخست را با نتیجه ۳ بر صفر از آن عقب بود با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد و با توجه به توقف استقلال تهران در بازی با نساجی مازندران ۶۲ امتیازی شود و صدرنشین لیگ بیست و سوم شود.

سرخ‌پوشان خیلی زود و در همان دقایق ابتدایی دروازه خود را باز شده دیدند. سُر خوردن دانیال اسماعیلی‌فر باعث شد تا محمدجواد آقایی‌پور صاحب توپ شود و پاس خود را به علیرضا کاظمی بدهد. او توپ را از بین پاهای حسین کنعانی عبور داد و موفق شد گل نخست را وارد دروازه پرسپولیس کند تا شیرازه این تیم از هم پاشیده شود.

اسماعیلی‌فر و کنعانی‌زادگان که تاثیر مستقیم و بسزایی در گل خوردن پرسپولیس داشتند، در نیمه دوم با جبران اشتباهات ورق را به سود خود و در نهایت پرسپولیس بازگرداندند. درحالی که تنها ۱۵ دقیقه به انتهای بازی وقت مانده بود داور به سود پرسپولیس اعلام پنالتی کرد و در نهایت کنعانی از روی نقطه پنالتی گل نخست را به ثمر رساند تا امید به اردوی قرمزها بازگردد. تنها سه دقیقه بعد از این گل، بعد از یک حمله سریع توسط سرخ‌پوشان و پاس در عمق حسین کنعانی با ضربه نهایی از سوی دانیال همراه شد تا قرمزها خیلی زود گل دوم را به ثمر برسانند.

مار و پله بازی ستاره‌ها در آزادی‌؛‌ مرده و زنده شدن پرسپولیس با کنعانی و اسماعیلی‌فر

دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده امید عالیشاه کاپیتان قرمزها با سرعت بالای خود یک ضدحمله را ترتیب داد و در ادامه در عمق اسماعیلی‌فر را صاحب توپ کرد. او نیز با یک پاس به بیرون، توپ را به سمت دروازه فرستاد و کنعانی ضربه خود را به سمت دروازه زد، هرچند گروسیان موفق شد توپ را برگرداند اما این اورونوف بود که گل چهارم را زد تا در نهایت در این دیدار حساس و سرنوشت‌ساز پرسپولیس به پیروزی ارزشمند ۴ بر ۳ برسد و صدرنشین شود.

اسماعیلی‌فر و کنعانی‌زادگان اگرچه با اشتباه تاثیرگذار خود شرایط خودشان و پرسپولیس را سخت کردند اما با درخشش و تاثیرگذاری مستقیم بر روی گل‌ها، شب به به یادماندنی و تاریخی را برای پرسپولیس رقم زدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha