۵ خرداد ۱۴۰۳، ۰:۲۳
کد خبرنگار: 1102
کد خبر: 85488094
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

تصادف در محور شهمیرزاد - فولادمحله استان سمنان یک فوتی و ۶ مصدوم داشت
عکس تزیینی است

سمنان - ایرنا - رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان گفت: تصادف ۲ خودرو سواری پراید و تیبا در محور شهمیرزاد - فولاد محله در این استان یک فوتی و ۶ مصدوم داشت.

پژمان قراییان بامداد شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه ساعت ۲۱ و ۴۷ دقیقه جمعه شب در ۲۰ کیلومتری شهمیرزاد رخ داده است.

وی اضافه کرد: رانندگان با رعایت اصول ایمنی و سرعت مطمئن از وقوع حوادث جبران‌ناپذیر پیشگیری کنند.

به گزارش ایرنا، ۶۰ درصد علت تصادفات در محورهای مواصلاتی استان سمنان مربوط به خواب آلودگی و خستگی رانندگان و ۴۰ درصد به دلیل عوامل دیگر از جمله کیفیت خودروها، داشتن سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ خودروها بود.

استان سمنان بیش از هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، آزادراه و جاده اصلی و فرعی و راه روستایی دارد، بیش از ۶۰۰ کیلومتر از مسیر بیش از ۹۰۰ کیلومتری محور تهران- مشهد از استان سمنان عبور می‌کند که به دلیل تردد سالانه بیش از ۱۵ میلیون نفر از جاده های استان سمنان، یکی از محورهای پرترافیک کشور به شمار می رود.

گستره جاده های استان سمنان به اندازه جاده‌های ۶ استان کشور است؛ این استان با ۹۷ هزار و ۴۹۱ کیلومتر مربع به لحاظ وسعت رتبه ششم کشوری را دارد و در هر ۶۰ دقیقه حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ وسیله نقلیه از محورهای ارتباطی استان عبور می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha