سلیمانی: تصمیمات تیم داوری در بازی پرسپولیس درست بود؛ ناظمی از پس یک بازی سخت برآمد

تهران- ایرنا- کارشناس داوری فوتبال گفت: تیم داوری بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان به درستی در صحنه‌ها حضور داشتند و توانست قضاوت خوبی را از این بازی سخت به نمایش بگذارند.

حیدر سلیمانی روز جمعه پس از برد چهار بر سه پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کوپال ناظمی توانست بازی سختی را مدیریت کند و بیشترین اتفاقات این بازی در نیمه دوم رخ داد و ناظمی توانست از این بازی سختی به خوبی بربیاید. در دقیقه ۱۷ بازی ۲ برخورد در محوطه جریمه پرسپولیس توسط کنعانی زادگان و بازیکن استقلال رخ داد که کنعانی زادگان توپ را می‌زند و این صحنه جزو برخوردهای فوتبالی است و نمی‌توانست پنالتی باشد که داور بازی به درستی کار به ادامه بازی داد.

سلیمانی در خصوص اخراج بازیکن برزیلی استقلال خوزستان بیان کرد: کارت زرد دوم و اخراج روبرتو به درستی از سوی داور بازی داده شد و چرا که اگر این بی احتیاطی شدیدتر بود می‌توانست کارت قرمز مستقیم را برای این بازیکن به همراه داشته باشد. اعتراض استقلال خوزستان پس از تصمیم داور نیز بی‌مورد بود.

وی همچنین در خصوص مردود شدن گل عیسی آل کثیر نیز گفت: آل کثیر پس از زدن ضربه حدود نیم متر در آفساید قرار داشت و کمک داور به خوبی توانست این صحنه را تشخیص دهد و این گل را مردود اعلام کند. در خصوص صحنه پنالتی روی وحید امیری، او با زیرکی و بدون هیچ حرکت اضافه در محوطه جریمه توانست پنالتی بگیرد که این تصمیم از سوی کوپال ناظمی داور بازی به درستی اعلام شد.

وی همچنین به صحنه دقیقه ۸۲ روی اورونوف نیز توضیح داد: با توجه به مشخص نبودن تصویر نمی‌توان تصمیم گرفت و باید به تصمیم داوری احترام گذاشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha