شهید رحمتی در طول چهار ماه خدمت پشت میز ننشست

مراغه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: شهید رحمتی، شخصیتی بود که در حوزه فعالیت‌های فرهنگی صاحب فکر بوده و هیچگاه در طول چهار ماه خدمت، پشت میز ننشست و هر روز در حال تکاپو بود.

سید محمدحسین بلاغی روز جمعه پس از مراسم تشییع پیکر شهید مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: امروز در نهایت حزن و اندوه شاهد تشییع پیکر شهد گرانقدر، مالک رحمتی هستیم.

وی افزود: شهید رحمتی، عزیز جوان و مجاهدی بود که در ۱۲۰ روز استانداری آذربایجان شرقی مشغول به خدمت بوده و نوع جدیدی از خدمت مدیریت، آنچه که مردم ما انتظار دارند را ارائه کرد.

وی ادامه داد: بسیاری از کسانی که امروز در مراسم تشییع حضور یافته و عظمت بزرگ حضور را رقم زدند حتی شهید رحمتی را ندیده بودند اما رفتار صادقانه و مجاهدانه او برای همیشه در ذهن مردم نقش بسته است او با تمام روح و جان در خدمت مردم بود.

بلاغی گفت: برای سال ۱۴۰۳ با مدیریت شهید رحمتی در حوزه فعالیت‌های فرهنگی، رویدادهای بسیار بزرگی طراحی شده بود و آخرین نظارت ستادی او تقریبا یک هفته قبل از شهادت در مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام گرفت که به مدت پنج ساعت، ریز به ریز مسائل را بررسی کرده و یک دستور تاریخی نیز صادر کردند که ما در حوزه منابع و امکانات فعالیت‌های فرهنگی کم و کسری نخواهیم داشت.

وی افزود: ما یک شخصیت بزرگ را از دست دادیم، او یک رسم و شیوه نوینی در حوزه مدیریت استانداری ایجاد کرد و مالک رحمتی، مالک دل‌ها شد، امیدواریم راه و رسمی که در حیطه مدیریتی در استان ایجاد کرد، ادامه یابد.

شهید رحمتی، استانداری بود که در ۲۴ ساعت به اندازه ۴۸ ساعت کار می‌کرد

شهید رحمتی در طول ۴ ماه خدمت پشت میز ننشست/راه او در مدیریت استان باید ادامه یابد

آراز عظیمی، یکی از حاضران این مراسم که با طی مسیر ۳۰۰ کیلومتری از منطقه رود ارس به مراغه آمده است نیز به ایرنا، گفت: فقط به عشق مالک رحمتی آمده‌ام.

وی افزود: این مرد شریف به مدت حدود چهار ماهی که در مسئولیت استانداری بود، نزدیک ۳۵ سال کار کرد، زلزله‌ای در استان راه انداخت که همه مسئولان برای کار به‌خط شدند.

وی ادامه داد: این مرد شریف و خدمتگزار خالص و صادق بود، یادم است که ساعت هفت صبح برای بازدید از گمرک جلفا آمده بود، آن زمان مسئولان گمرک بسیار تعجب کردند.

عظیمی گفت: شهید رحمتی، استانداری بود که در ۲۴ ساعت به اندازه ۴۸ ساعت کار می‌کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha