پلیس زمان تشییع شهید رئیسی آماده‌باش کامل بود

تهران -ایرنا- سخنگوی پلیس از برقراری امنیت کامل مراسم تشییع رئیس جمهور و همراهان شهیدش خبر داد و گفت: پلیس در زمان تشییع در آماده‌باش کامل به سر می بُرد.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری پلیس؛ سردار "سعید منتظرالمهدی" از برقراری امنیت کامل مراسم تشییع رئیس جمهور و همراهان شهید خبر داد و گفت: از نخستین دقایق حادثه سقوط بالگرد رئیس جمهور و همراهان فقیدشان، پلیس در صحنه حضور داشت و همه تمهیدات لازم را برای تامین امنیت مراسم در چهار جغرافیای ملیِ کشور شاملِ تبریز، قم، تهران، مشهد و بیرجند تدارک دید.

سخنگوی پلیس با تاکید بر این که پلیس در آماده باش کامل به سر می بُرد، گفت: در تهران واحدهایِ اطلاعاتی، ضدِ تروریسم، چِک و خُنثی سازیِ موادِ انفجاری به همراه واحدهایِ واکنشِ سریعِ یگان ویژه؛ تمامیِ محدوده جغرافیاییِ برگزاریِ مراسم را تحتِ رصد داشتند.

وی تصریح کرد: پلیس ضمن برنامه‌ریزی کامل و با تعاملی پیوسته با سایر واحدهای امنیتی مستقر، به فضل و کرم الهی توانست امنیتی پایدار را برای مردم سوگوار فراهم آورد.

به گفته منتظرالمهدی این روند امنیت ساز در برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری در مشهد نیز با جدیت تداوم داشت و جا دارد از همکاری و همیاریِ مردم در این روزهای بزرگ و تاریخ سازِ انقلاب و نظامِ اسلامی تشکر و قدردانی شود.

به گزارش ایرنا، هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ پس از افتتاح سد «قیز قلعه‌سی» در مسیر افتتاح پروژه «ارتقای کیفیت پالایشگاه تبریز» در منطقه ورزقان دچار سانحه سقوط بالگرد شد و در شب ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، به همراه حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت ریاست جمهوری و تعدادی از خدمه پرواز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha