۳ خرداد ۱۴۰۳، ۱۲:۵۸
کد خبرنگار: 762
کد خبر: 85487012
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فیلم / حضور خانواده شهید حسین امیر عبداللهیان در کنار مزار

شهر ری - ایرنا - همسر ، فرزندان و خانواده شهید حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه شهید کشورمان در کنار محل تدفین این شهید بزرگوار قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا ، پیکر مطهر شهید در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام آماده شهرستان ری در میان خیل عظیم عاشقان تدفین و به خاک سپرده می شود.

مراسم تشییع پیکر شهید امیرعبداللهیان با حضور مقامات و مدیران وزارت امور خارجه و جمعی از اقشار مختلف مردم برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر شهید حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با حضور مقامات و مدیران ارشد دستگاه دیپلماسی در میدان مشقِ این وزارتخانه برگزار شد.

پس از این مراسم، پیکر شهید امیرعبداللهیان به حرم مطهر شاه عبدالعظیم حسنی (ع) منتقل و در آن محل به خاک سپرده خواهد شد.

روز گذشته (چهارشنبه) نیز پیکر شهدای خدمت توسط خیل عظیم جمعیت در تهران تشییع و پس از آن هم مقامات و شخصیت‌های خارجی مختلفی که به تهران وارد شده بودند به پیکر شهدای خدمت ادای احترام کردند.

همچنین، شب گذشته نیز پیکر شهید امیرعبداللهیان جهت طواف حرم مطهر رضوی به مشهد منتقل شده بود.

به گزارش ایرنا، عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، خبر سانحه بالگرد آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در منطقه ورزقان آذربایجان شرقی در فضای مجازی و محافل رسانه‌ای دست‌به‌دست شد و ۱۸ ساعت پس از جستجوی نفس‌گیر برای کسب اطلاع از وضعیت وی و همراهانش، سرانجام ساعت ۸ صبح روز میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، خبر عروج شهادت‌گونه هشتمین رئیس‌جمهور کشورمان تیتر یک رسانه‌های جهان شد؛ این رخداد تلخ بازتاب‌های فراوانی در پی داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha