مردم خراسان جنوبی در تشییع پیکر شهید جمهور سنگ تمام گذاشتند

استانها- ایرنا- مردم داغدار خراسان جنوبی از صبح امروز پنجشنبه برای میزبانی از پیکر مطهر رییس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی در میدان جانبازان بیرجند تجمع کردند.

به گزارش خبرنگاران ایرنا هزاران نفر از مردم عزادار استان خراسان جنوبی از نخستین ساعات بامداد روز پنجشنبه خود را به میدان جانبازان شهر بیرجند رسانده تا وداع باشکوهی با رییس جمهور شهید و نماینده فقید استان در مجلس خبرگان رهبری داشته باشند.

۱۰:۳۹ | پایان آخرین سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی با بدرقه باشکوه مردم

پیکر مطهر آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی پس از تشییع باشکوه و تاریخی در شهر بیرجند، برای تشییع و تدفین به شهر مقدس مشهد منتقل شد.

۱۰:۲۴ | خداحافظی تلخ اهالی خاوران با رییس جمهور شهید

امروز در شهر بیرجند قیامتی به پا شد؛ همه از پیر و جوان، روستایی، شهری، عشایر، شیعه و سنی آمدند تا بار دیگر میزبان آیت‌ الله رئیسی باشند و خادم الرضا را تا خانه ابدی و حرم رضوی بدرقه کنند.

۱۰:۱۹ | دانش آموز بیرجندی: همیشه ادامه راهنده راهتان خواهیم بود

عطیه، دانش آموز دهه شصتی خراسان جنوبی هم گفت: به رئیس جمهور شهیدم می‌گویم که ما پشت آرمان‌های نظام هستیم و همیشه ایام ادامه دهنده راهتان خواهیم بود.

۱۰:۱۷ | حضور پرشور و گسترده، نشانه عظمت و شکوه ملت است

دیگر شهروند بیرجندی در مراسم تشییع پیکر آیت الله رییسی گفت: این حضور پرشور و گسترده نشانه عظمت و شکوه ملت ایران و همچنین قدرشناسی از خادمان و پایبندی به آرمان های انقلاب است.

۱۰:۱۷ |  وداع پرشور مردم بیرجند با رییس جمهور شهید(فیلم)

۱۰:۱۶ | فیلم - امیدوارم مسیر و مکتب رییس جمهور شهید ادامه باید

یک بانوی اهل خراسان جنوبی در مراسم تشییع پیکر شهید خدمت گفت: امیدوارم همه ما پیرو مکتب آیت الله رییسی باشیم و  راهشان ادامه داشته باشد.

۱۰:۱۵ | فیلم - شهروند بیرجندی: شهید رییسی انسانی وارسته و حقیقت گو بود

یک شهروند بیرجندی که در آیین تشییع پیکر رییس جمهور شهید حضور داشت، از آیت الله رییسی به عنوان انسانی وارسته، عالم، راستگو یاد کرد که رضای خدا و مردم را برهمه چیز ترجیح می داد. 

۱۰:۲۴ | حال و هوای مردم عزادار خراسان جنوبی در تشییع پیکر شهید خدمت 

«آیت الله رییسی نماد خدمت به محرومان، عاشق کار و تلاش خالصانه برای مردم و خادمی بی ادعا و مخلص بود» این جمله شاه بیت نقطه نظرات مردم خراسان جنوبی در خصوص رییس جمهور شهید است که امروز در مراسم تشییع ایشان مطرح کردند.

مردم شهیدپرور و ولایتمدار خراسان جنوبی و استان‌های همجوار امروز برای آخرین بار میزبان رئیس جمهور شهید و نماینده خود در مجلس خبرگان بودند و با پیکر شهدای خدمت وداعی جانسوز کردند.

۹:۳۴ | اشک‌های جاری در آخرین سفر آیت الله رئیسی به خراسان جنوبی

اشک های جاری و نگاه های بی قرار مردم خراسان جنوبی در مراسم تشییع پیکر آیت الله رئیسی از جلوه های فراموش نشدنی این مراسم است.

۸:۲۸ | انبوه جمعیت در بلوار پاسداران بیرجند + فیلم

امروز بلوار پاسدران برای وداع با پیکر رئیس جمهور شهید و ۲ تن از شهدای خدمت مملو از جمعیت است و مراسم تشییع شهدا از دقایقی قبل آغاز شده‌ است.

۸:۲۶ | اشک پیرمرد لانویی در وصال و فراق شهید جمهور + فیلم

کربلایی علی پیرمرد روستایی اهل دهستان لانو بخش دُرح شهرستان مرزی سربیشه که در جریان دومین سفر استانی رئیس جمهور به بیرجند و حضور سرزده آیت الله رییسی در روستای لانو با اشک شوق به استقبال ایشان رفته بود، در پی شنیدن خبر شهادت خادم ملت، اشک فراق از چشمانش جاری شد.

۸:۲۰ | فیلم - حضور پرشور و قدرشناسانه مردم خراسان جنوبی برای وداع با شهید خدمت

پیکر مطهر رییس جمهور شهید پس از تشییع باشکوه و تاریخی مردم قدرشناس ایران اسلامی در شهرهای تبریز، قم و تهران صبح پنجشنبه سوم خرداد در آغوش مردم خراسان جنوبی قرار گرفت تا مردم دیار خاوران میزبان آخرین سفر استانی رئیس جمهور شهید خود باشند.

۸:۰۵ | پیکر شهید جمهور در میان استقبال گسترده مردم به میدان جانبازان بیرجند رسید

پیکر مطهر رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و ۲ تن از همراهانش در حادثه سقوط بالگرد برای تشییع بر دستان مردم خراسان جنوبی به میدان جانبازان بیرجند رسید.

۷:۴۵ | استقبال از شهدای خدمت در فرودگاه بیرجند

پیکر آیت الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور و دو تن از شهدای خدمت، صبح پنج شنبه ( ۳ خرداد ۱۴۰۳) با همراهی شماری از اعضای دولت، شخصیت‌ها و مهمانان کشوری در فرود گاه بیرجند مورد استقبال قرار گرفت و پس از ادای احترام به سمت مسیر تشییع در شهر بیرجند منتقل شد.

۷:۳۱ | مردم دیار خاوران منتظر وداع با شهدای خدمت 

پس از تشییع عاشورای پیکر رئیس‌جمهور در تبریز، قم و تهران امروز پنجشنبه مردم خراسان جنوبی ساعت‌ها پیش از آغاز مراسم در میدان جانبازان به انتظار وداع با منتخب خود در قوه مجریه و مجلس خبرگان رهبری و ۲ تن از همراهانشان نشسته‌اند.

۷:۱۶ | سید محرومان در آغوش مردم خراسان جنوبی 

 آیت الله شهید رئیسی در آخرین سفر استانی به خراسان جنوبی در آغوش مردم این استان قرار گرفت و ساکنان دیار خاوران به استقبال رئیس جمهور شهید آمده اند.

۶:۵۰ | گزارش خبرنگار ایرنا پیش از آغاز مراسم تشییع پیکر مطهر رییس جمهور شهید در بیرجند

هزاران نفر از مردم خراسان جنوبی ساعت‌ها قبل با دیدگان اشک‌بار و قلب‌های مملو از آه و حسرت در خیابان‌ها و معابر شهر به خصوص میدان جانبازان چشم انتظار وداع با پیکر مطهر آیت الله رئیسی و ۲ تن شهدای خدمت هستند.

۶:۳۴ میدان جانبازان بیرجند ساعاتی قبل از شروع مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید

آیین تشییع پیکر پاک آیت الله رئیسی از میدان جانبازان بیرجند آغاز می شود و در مسیر بلوار پاسداران تا فرهنگسرای این شهر ادامه دارد از همین رو موکب‌های مردمی در این مسیر به طور خودجوش برپا شده تا با توزیع آب معدنی و نوشیدنی‌ها از شرکت کنندگان پذیرایی کنند.

۶:۳۳ | پیکر مطهر رییس جمهور شهید وارد بیرجند شد

هواپیمای حامل پیکر آیت الله رئیسی و ۲ تن از همراهان صبح امروز در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند، جایی که شهید جمهور ۸۸ روز قبل آخرین بار وارد این استان شد، به زمین نشست و مردم خراسان جنوبی در انتظار رئیس جمهور شهید و نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری هستند تا ناباورانه و در شوکی بزرگ با خادم الرضا وداع کنند.

۶:۳۰ | حرکت جمعیت به سمت محل برگزاری مراسم تشییع پیکر مطر رییس جمهور شهید 

قشرهای مختلف مردم از ساعات اولیه صبح امروز برای حضور در مراسم وداع و تشییع پیکر شهید جمهور خود را به میدان جانبازان بیرجند محل برگزاری این مراسم می‌رسانند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha