فرماندار نیکشهر: شهدای خدمت محور وحدت و همبستگی مردم ایران هستند

چابهار- ایرنا-  فرماندار شهرستان نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به شهادت رئیس جمهور و همراهانش گفت: این حادثه محور وحدت و همبستگی مردم نقاط مختلف کشور خواهد بود که در آن همه مردم با هر نوع لباس و عقیده‌ای به سوگ خادم الرضا (ع) و یارانش خواهند نشست.

مجیب حسنی در ویژه برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رییس دولت سیزدهم و هیات همراه ایشان که در سالن اجتماعات فرمانداری نیکشهر برگزار شد افزود: با توجه به حوادث پیش آمده نباید هیچ‌گونه خللی در خدمت‌رسانی به مردم وجود داشته باشد و همه ارگان‌ها باید خود را برای انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری آماده کنند.

وی ادامه داد: از دست دادن انسان‌های مخلص و سیاستمدارانی کار بلد و خدمت گزاران مجاهد و انقلابی برای مردم و کشور مصیبتی اندوهبار است که تنها راه تسکین این غم سنگین ادامه دادن راه این عزیزان و خدمت خالصانه به مردم است.

امام جمعه شهرستان نیکشهر نیز در این آیین گفت: کسانی که در جمهوری اسلامی خالصانه و در تراز انقلاب اسلامی به مردم خدمت می‌کنند و پرچم پر افتخار کشور را برافراشته نگه می‌دارند، پاداشی جز شهادت نخواهند داشت و برای همیشه در تاریخ ماندگار و جاودانه می‌شوند.

حجت الاسلام والمسلمین وحید بامری افزود: شهید جمهور، آیت الله سید ابراهیم رئیسی به یار با وفای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سپهبد حاج قاسم سلیمانی پیوست که خون این عزیزان مسیر خدمت به مردم را هموارتر کرده است.

امام جمعه هیچان نیکشهر نیز در این مراسم با بیان ویژگی‌های شخصیتی شهدای شاخص سانحه سقوط بالگرد رییس جمهور گفت: رییس جمهور مردمی و جهادی جمهوری اسلامی ایران که در این سانحه جان خودش را از دست داد با ماندن در کنار مردم و یاری رساندن به اقشار ضعیف جامعه همیشه در قلب مردم جاودانه شد.

مولوی محمد نعیم رئیسی افزود: دولت مردمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی با وجود فشارهای بین‌المللی هیچ‌گاه خدمت‌رسانی به مردم را متوقف نکرد و با وجود وزیر خارجه‌ای مثل امیرعبداللهیان همیشه کشور در صحنه‌های بین‌المللی سربلند بود.

به گزارش ایرنا قرائت قرآن توسط قاریان اهل سنت و تشیع، سخنرانی فرمانده سپاه و نمایش فیلمهای به یادگار مانده از رییس جمهور شهید، از برنامه های این مراسم بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha