استاندار: ادارات خراسان رضوی پنجشنبه تعطیل است

مشهد-ایرنا- استاندار خراسان رضوی ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور در آیین تشییع رییس‌جمهور شهید گفت: فردا پنجشنبه همه ادارات استان برای بهره‌گیری بیشتر مردم از فیض حضور شهدا و شرکت در آیین تشییع سیدالشهدای خدمت تعطیل اعلام شد.

به گزارش ایرنا از استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری روز پنجشنبه افزود: مردم شریف و ولایتمدار استان خراسان رضوی داغدار از دست دادن فرزند برومند و فداکاری است که برخاسته از این دیار عزیز است.

وی بیان کرد: نبود شهید جمهور؛ آیت الله رئیسی عزیز و شهدای دیگری که برخاسته از متن و دل ملت بودند این روزها اندوهی بزرگ را بر دل مردم گذاشته است.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: دیار خراسان فردا، اندوه جانکاه خود را تبدیل به فریاد خواهد کرد و در تشییع پیکر پاک شهیدان خدمت به سوی مرقد مطهر حضرت رضا(ع)، ثامن الحجج (ع)، بصیرت و آگاهی انقلابی خویش را در مقابل چشمان جهانیان به نمایش خواهد گذاشت.
وی گفت: به همین منظور و برای بهره گیری آحاد مردم عزیز از فیض حضور شهدا، پنجشنبه (سوم خرداد) کلیه سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی تعطیل خواهند بود و فقط دستگاه‌های امدادی، خدماتی و مجموعه های خدمت رسان به شرکت کنندگان در مراسم، به انجام وظایف خود ادامه خواهند داد.
نظری افزود: امیدواریم استقبال مردم استان خراسان رضوی از خادم الرضا(ع) و شهدای خدمت بتواند قدرشناسی مناسبی از خدمات آنان باشد.

آیین تشییع پیکر مطهر، رییس‌ جمهور شهید، سید ابراهیم رییسی فردا پنجشنبه (سوم خرداد ماه)، ساعت ۱۴ از خیابان امام رضا(ع) مشهد به سمت حرم مطهر رضوی انجام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بالگرد حامل آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا(ع) و هشتمین رییس جمهور ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد «قیز قلعه‌سی»، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد که در این حادثه رییس جمهور و همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی بن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شدند.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سیدمهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظان و خدمه از سرنشینان بالگرد حامل رییس‌جمهور بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha