جانشین خلیل‌زاده در تراکتور مشخص شد

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز جانشین کاپیتان محروم این تیم مقابل پیکان را در خط دفاعی انتخاب کرد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و پیکان در چارچوب هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر جمعه(۴ خرداد) از ساعت ۱۹:۴۵ دقیقه در ورزشگاه دستگردی برگزار می‌شود.

هر دو تیم شرایط متفاوتی در جدول لیگ برتر دارند، تراکتور با ۴۷ امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد و به دنبال جبران فاصله سه امتیازی با سپاهان رده سومی خواهد بود تا بتواند حداقل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا(سطح دوم) را به دست بیاورد. البته در صورت قهرمانی مس رفسنجان در جام حذفی این سهمیه تبدیل به پلی آف لیگ نخبگان می‌شود.

جانشین خلیل‌زاده در تراکتور مشخص شد

در مقابل پیکان با ۲۵ امتیاز در رتبه دوازدهم جدول قرار دارد، جایی که آنها تنها ۳ امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارند و برای بقا در لیگ می‌جنگند، قطعا شکست در این دیدار می‌تواند شرایط آن‌ها را برای هفته‌های پایانی سخت‌تر کند.

تراکتور برای این دیدار شجاع خلیل‌زاده را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد، کاپیتان تی‌تی‌ها با دریافت کارت قرمز مقابل گل‌گهر، نمی‌تواند تراکتور را در این دیدار همراهی کند.

جانشین خلیل‌زاده در تراکتور مشخص شد

به نظر می‌رسد حمید مطهری برای این دیدار حساس از میلاد کر به عنوان جانشین کاپیتان در قلب خط دفاعی و در کنار عارف آقاسی استفاده کند. این مدافع جوان در هفته ۲۴ نیز در غیاب عارف آقاسی در ترکیب اصلی تی‌تی‌ها قرار گرفت.

سید محمد حسینی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده نیز دیگر گزینه کادر فنی برای این دیدار خواهد بود که به نظر می‌رسد مطهری قصد ندارد روی حسینی ریسک کند و از ابتدا به مدافع جوان خود اعتماد می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha