چلنج کاپ آسیا؛ تیم ملی والیبال زنان مغلوب هند شد

تهران- ایرنا- تیم ملی والیبال زنان ایران نتیجه نخستین مسابقه خود در چلنج‌ کاپ آسیا را به هند واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، سومین دوره مسابقات والیبال چلنج‌کاپ زنان از امروز (چهارشنبه دوم خرداد) در فیلیپین آغاز شد. تیم ملی والیبال زنان ایران در دومین دیدار روز نخست این رقابت‌ها به مصاف هند رفت و سه بر صفر نتیجه را واگذار کرد.

شاگردان جوان پدیده بلوری زاده با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب هند شدند تا از نخستین دیدار امتیازی به دست نیاورند.

پس از جلسه سیدمیلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال با مسئولین فدراسیون جهانی و کمیته برگزاری مسابقات، دیدار ایران و هند در مسابقات والیبال چلنج‌کاپ زنان آسیا با یک دقیقه سکوت و ادای به احترام شهدای خدمت ایران آغاز شد.

ماتسوری از اندونزی و تانگ های از ویتنام داوران این مسابقه بودند و تیم ملی والیبال ایران این دیدار را با ترکیب آیتک سلامت (کاپیتان)، درسا فلاح، فاطمه خلیلی، مبینا سادات غفاریان، الهه پورصالح، ریحانه کریمی و محدثه مشتاقی (لیبرو) شروع کرد.

تیم ملی والیبال زنان ایران روز پنج‌شنبه سوم خرداد استراحت دارد و ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه چهارم خرداد در دومین مسابقه خود در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها به مصاف چین تایپه‌ می روند.

گروه‌بندی سومین دوره مسابقات والیبال چلنج کاپ زنان آسیا به شرح زیر است:

گروه A: فیلیپین، چین‌تایپه، هند، ایران و استرالیا

گروه B: ویتنام، اندونزی، قزاقستان، سنگاپور و هنگ‌کنگ

پدیده بلوری‌زاده به عنوان سرمربی، اکرم قهرمانی و مریم مطلبی (مربیان)، سارا کیانی‌فر (فیزیوتراپ)، نازنین کمالوند (ماساژور)، راضیه دوستی (آنالیزور) و مژگان حسن‌زاده به عنوان سرپرست، کادر فنی تیم ایران در این رقابت‌ها را تشکیل می‌دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha