دست نوشته‌های ملت برای رئیسِ‌دولت

تهران - ایرنا - ملت ایران اسلامی ثابت کردند که پای امضای خود هستند؛ در دست نوشته‌هایی در آیین‌های تشییع پیکر شهیدِ جمهور آیت الله رئیسی نوشتند: «افتخار می‌کنم به یک شهید رای دادم».

به گزارش ایرنا؛ مردم ایران اسلامی در سراسر کشور در مساجد و تکایا به اقامه عزا برای شهادت آیت الله رئیسی پرداختند؛ مردم شهرهای تبریز؛ قم و تهران نیز با حضور پرشکوه در آیین تشییع پیکر مطهر شهدایِ خدمت بار دیگر با آرمان های شهدا تجدید بیعت کردند و ثابت کردند که قدردان تلاشگران عرصه خدمات هستند.

تشییع کنندگان در دست نوشته هایی که به همراه داشتند، اعلام کردند که «افتخار می‌کنیم به یک شهید رای داده ایم»، «خداحافظ ای داغ بر دل نشسته»، «رئیسی عزیز خستگی نمی شناخت» و تاکید کردند که ملت حسینی شهیدان حسینی به اسلام تقدیم می کند.

یک ملت برای رئیسِ‌دولتتشییع کنندگان در شهرهای تبریز، قم و تهران؛ با تاسی از سخنان امام راحل و بنیانگذار جمهوری اسلامی، پیامی هم برای دشمنان نظام داشتند و در دست نوشته های خود اعلام کردند که «بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شوند» و خطاب به بدخواهان نوشتند: «بدخواهان نظام بدانند در حرکت خدمت‌رسانی و تعالی این نظام وقفه ای ایجاد نخواهد شد».

ملت ایران اسلامی در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت همچنین خطاب به شهید آیت الله رئیسی، نوشتند «سلام علی ابراهیم»، «فراموشت نمی کنیم خادم ملت»، «خداحافظ خادم الرضا عزیز جمهور»، «سلطان خراسان به تو مزدت را داد».

یک ملت برای رئیسِ‌دولتحاضران در این آیین تشییع میلیونی و تاریخ ساز، دست نوشته هایی نیز با این مضمون که «منتخب مردم را خدا انتخاب کرد» به همراه داشتند.

دانش آموزان حاضر در آیین تشییع شهدای خدمت، نوشتند، «فرشته بهشتی، سید ابراهیم رئیسی»؛ «خداحافظ رئیس جمهور جبهه های مقاومت»، «ما منتقدان صف اول بودیم، از هیات دولت شهدا را چیدند».

یک ملت برای رئیسِ‌دولت
جمعی از تشییع کنندگان پیکر مطهر رئیس جمهور، نیز با در دست داشتن دست نوشته هایی از افرادی که قصد دارند در غیاب سید محرومان، کاندید رئیس جمهوری شوند، خواستند که اگر خستگی ناپذیر هستند به میدان بیایند.
 

یک ملت برای رئیسِ‌دولت


به گزارش ایرنا ، بالگرد حامل خادم الرضا (ع) شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، هشتمین رئیس جمهور اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی روی رودخانه ارس در مرز مشترک با جمهوری آذربایجان، در محدوده شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و در منطقه جنگلی دیزمار بین روستای اوزی و پیر داوود سقوط کرد.

حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سیدمهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و سه نفر کادر پروازی، دیگر سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند که همگی به شهادت رسیدند.

آیین تشییع پیکر این شهدا صبح روز سه شنبه اول خرداد در تبریز برگزار شد و پس از انتقال پیکر مطهر آنان به تهران و استقبال رسمی در فرودگاه مهرآباد، برای زیارت به قم برده شد؛ شامگاه سه شنبه آیین وداع با شهدای خدمت با حضور پرشور و گسترده مردم تهران در محل مصلای بزرگ امام خمینی برگزار شد؛

مراسم تشییع شهدای خدمت نیز از صبح روز چهارشنبه دوم خرداد با حضور جمع زیادی از مردم، رؤسای قوای سه گانه، مقامات، مسئولان کشوری و لشکری با قرائت آیاتی از قرآن مجید در دانشگاه تهران آغاز شد و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران بر پیکر رئیس‌جمهور شهید و شهدای خدمت نماز اقامه کردند.

پس از اقامه نماز، پیکر آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه، آیت‌الله «سید محمدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، «مالک رحمتی» استاندار آذربایجان شرقی، «سید مهدی موسوی» سرتیم حفاظت رئیس جمهور و سه نفر از تیم پرواز از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی بر دستان مردم خداجو تشییع شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha