۱ خرداد ۱۴۰۳، ۲۳:۴۳
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 85485691
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

تداوم یاوه گویی‌های نتانیاهو علیه حماس

۱ خرداد ۱۴۰۳، ۲۳:۴۳
کد خبر: 85485691
تداوم یاوه گویی‌های نتانیاهو علیه حماس

تهران- ایرنا- بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب بار دیگر در اظهاراتی بی اساس، مدعی شد که هدف اول این رژیم نابودی حماس است.

به گزارش ایرنا از الجزیره، نتانیاهو در مصاحبه با شبکه ABC آمریکا، مدعی شد: هدف اول ما نابودی حماس و هدف دوم خلع سلاح غزه است چرا که در غیر این صورت مردم غزه آینده‌ای نخواهند داشت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی، افزود: ما به دنبال این هستیم که غزه توسط ساکنان محلی که به حماس وابسته نبوده و به دنبال نابودی (رژیم) اسرائیل نیستند، اداره شود.

وی در ادامه مدعی شد: ما به دنبال بازسازی غزه به شیوه‌ای صلح آمیز با حمایت کشورهای عربی میانه رو و جامعه بین المللی هستیم.

پس از گذشت بیش از هفت ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هفت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha