رهبر انقلاب بر پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش نماز اقامه می‌کنند

تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب فردا (چهارشنبه)بر پیکرهای شهدای خدمت نماز می‌خوانند.

به گزارش ایرنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح فردا (چهارشنبه) در دانشگاه تهران بر پیکر رئیس جمهور شهید حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهانش نماز اقامه می‌کنند.

مراسم دانشگاه تهران از ساعت ۷:۳۰ صبح آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا، یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه بود که آیت الله رئیسی در سفری استانی به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشورمان سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و کروی پروازی دچار سانحه شد و سقوط کرد که در اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین سفر استانی آیت الله رئیسی، نیمه‌تمام باقی ماند.

صبح امروز نیز در استقبالی بی نظیر مردم تبریز در مراسم وداع با پیکر آیت الله رئیسی و دیگر شهدای این سانحه حضور یافتند و مراسمی میلیونی برای وداع با پیکر شهدای خدمت رقم زدند که به گفته پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس، چنین تشییع پیکری در استان آذربایجان شرقی بی سابقه بوده است.

هواپیمای حامل پیکر شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و جمعی از همراهان وی هم ظهر امروز با استقبال حجت الاسلام محسن قمی نماینده مقام معظم رهبری، اعضای هیات دولت و مقامات لشکری وارد فرودگاه مهرآباد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha